Kuroshitsuji # 04 i Highschool of the Dead # 06 już w sprzedaży

Nieczęsto się zdarza, że jednego dnia trafiają do nas z drukarni dwa tytuły, a tym bardziej takie bestsellery jak Kuroshitsuji # 04 i Highschool of the Dead # 06. A czego możecie się spodziewać w środku obu tomików?

 

Kuroshitsuji # 04:

Londyn, stolica Imperium Brytyjskiego, musi stawić czoła kolejnej serii dziwnych przestępstw. Miasto żyje plotkami na temat tego, kto może stać za atakami na Brytyjczyków powracających do kraju z Indii. Dobre imię rodziny królewskiej zostaje narażone na szwank, tak więc młody hrabia Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem Sebastianem ruszają śladem przestępcy! Przypadkiem krzyżują ścieżki z Hinduskim młodzieńcem, który podaje się za księcia Bengalu, oraz jego nadzwyczajnym kamerdynerem… Między kamerdynerami rodzi się rywalizacja. czy ostateczny pojedynek przyjdzie im spędzić w… kuchni?!

 

Highschool of the Dead # 06:

Komuro i reszta próbują wydostać się z centrum handlowego. To, co wydawało się rajem, zamienia się w piekło gdy tylko pojawiają się tam umarli. Niestety, nawet mając dobry plan i organizację, aby grupa mogła przetrwać, czasami trzeba poświęcić jednostki…

 

Obie mangi trafią do Empików i Matrasów w ciągu najbliższych dni, są już również dostępne do kupienia w naszym sklepiku. Przedpłaty oraz prenumeraty zostaną wysłane dzisiaj pocztą.

 

Zapraszamy do zamawiania!

6 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 04 i Highschool of the Dead # 06 już w sprzedaży”

 1. kate pisze:

  Jej!! Dziękuję, że dotrzymaliście słowa, co do terminu realizacji 🙂 Już zacieram ręce na Highschool of the deam 6!

 2. Senri pisze:

  Dzięki za Kuro! Naprawdę bardzo się ciesze. Nie mogę się doczekać kiedy trafi w moje łapki.

 3. Vaaleanpunainen pisze:

  To nieczęsto ostatnio zdarza się Wam często ;d dla mojego portfela o tyle dobrze, że kupuję tylko HOTD ^^ teraz czekać do maja na VK i DD <3

 4. Ryuu pisze:

  Nie mogę się doczekać jak listek mi paczkę mi dostarczy a propos nie zastawialiście się nad wydawaniem japońskich novelek ?

 5. Grisznak pisze:

  Jak słyszę “japońskie nowelki”, to zaraz staje mi przed oczami mangowy “Janko muzykant” albo “Antek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.