Kuroshitsuji # 04 i Highschool of the Dead # 06 już w sprzedaży

Nieczęsto się zdarza, że jednego dnia trafiają do nas z drukarni dwa tytuły, a tym bardziej takie bestsellery jak Kuroshitsuji # 04 i Highschool of the Dead # 06. A czego możecie się spodziewać w środku obu tomików?

 

Kuroshitsuji # 04:

Londyn, stolica Imperium Brytyjskiego, musi stawić czoła kolejnej serii dziwnych przestępstw. Miasto żyje plotkami na temat tego, kto może stać za atakami na Brytyjczyków powracających do kraju z Indii. Dobre imię rodziny królewskiej zostaje narażone na szwank, tak więc młody hrabia Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem Sebastianem ruszają śladem przestępcy! Przypadkiem krzyżują ścieżki z Hinduskim młodzieńcem, który podaje się za księcia Bengalu, oraz jego nadzwyczajnym kamerdynerem… Między kamerdynerami rodzi się rywalizacja. czy ostateczny pojedynek przyjdzie im spędzić w… kuchni?!

 

Highschool of the Dead # 06:

Komuro i reszta próbują wydostać się z centrum handlowego. To, co wydawało się rajem, zamienia się w piekło gdy tylko pojawiają się tam umarli. Niestety, nawet mając dobry plan i organizację, aby grupa mogła przetrwać, czasami trzeba poświęcić jednostki…

 

Obie mangi trafią do Empików i Matrasów w ciągu najbliższych dni, są już również dostępne do kupienia w naszym sklepiku. Przedpłaty oraz prenumeraty zostaną wysłane dzisiaj pocztą.

 

Zapraszamy do zamawiania!

6 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 04 i Highschool of the Dead # 06 już w sprzedaży”

 1. kate pisze:

  Jej!! Dziękuję, że dotrzymaliście słowa, co do terminu realizacji 🙂 Już zacieram ręce na Highschool of the deam 6!

 2. Senri pisze:

  Dzięki za Kuro! Naprawdę bardzo się ciesze. Nie mogę się doczekać kiedy trafi w moje łapki.

 3. Vaaleanpunainen pisze:

  To nieczęsto ostatnio zdarza się Wam często ;d dla mojego portfela o tyle dobrze, że kupuję tylko HOTD ^^ teraz czekać do maja na VK i DD <3

 4. Ryuu pisze:

  Nie mogę się doczekać jak listek mi paczkę mi dostarczy a propos nie zastawialiście się nad wydawaniem japońskich novelek ?

 5. Grisznak pisze:

  Jak słyszę “japońskie nowelki”, to zaraz staje mi przed oczami mangowy “Janko muzykant” albo “Antek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.