Kuroshitsuji # 17 już w sprzedaży

Zgodnie z rozkładem jazdy kolejny tom naszej najlepiej sprzedającej się mangi – czy trzeba mówić coś więcej? Kuroshitsuji # 17 jest już w sprzedaży, poniżej zaś znajdziecie krótkie podsumowanie fabuły:

Posiadający władzę absolutną dyrektor Weston College nie pokazuje się nikomu ot tak. Po długich staraniach, Cielowi nareszcie udaje się stanąć z nim oko w oko. Spotkanie herbaciane odbywające się tylko raz do roku i biały kwiat przypięty do piersi ucznia, który w świetle księżyca słucha i słucha…

A teraz reszta informacji okołopremierowych:

  • Kuroshitsuji # 17 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze we wtorek lub środę. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie będzie dostępna w salonach sieci Matras.
  • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
  • Kolejnego, osiemnastego, tomu tej mangi można spodziewać się w sklepach w okolicy 15 sierpnia 2014, zaś co do przedpłat, to są dostępne na stronie naszego sklepu: LINK
  • Przy okazji warto wspomnieć, że Ścieżki Młodości # 3 trafią do nas z drukarni już 18 czerwca zamiast, jak wcześniej myśleliśmy, 23 czerwca.

kuro17front

2 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 17 już w sprzedaży”

  1. Psiak200 pisze:

    A do kiedy w przedpłatach będzie dostepny 12 tomik Pandory 😉 ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.