Kuroshitsuji # 3 już w sprzedaży

Dzisiejszego ranka dotarła do nas dostawa z drukarni a to może oznaczać tylko jedno… Tak jest, trzeci tom waszej ulubionej mangi Kuroshitsuji jest już oficjalnie do kupienia! Można ją nabyć w siedzibie naszego wydawnictwa na ulicy Powstańców Śląskich 49/41 oraz w godzinach wieczornych w Komikslandii, w Empikach i innych punktach sprzedaży powinna się znaleźć w poniedziałek. Dodatkowo, Kurosha 3 będzie można kupić na konwencie Chibicon, który odbędzie się już 18 lutego.

Tak jak to mamy w zwyczaju podajemy też wam krótki opis tego o czym jest najnowszy tom:

Dalszy ciąg historii o demonicznym kamerdynerze Sebastianie i jego paniczu Cielu z rodu Phantomhive i ich walki ze złym do szpiku kości Kubą Rozpruwaczem, którego odrażające czyny wstrząsnęły całym Londynem. Sebastian bez problemu ochroni Ciela przed każdym fizycznym zagrożeniem, ale nic nie zrobi z ranami na jego sercu i duszy, spowodowanymi przez okrucieństwo jakiego jest świadkiem…

Zapraszamy do zamawiania.

3 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 3 już w sprzedaży”

 1. lilu pisze:

  WRESZCIE! Kochani. Czekam na to co 2 miesiące i zauważam u siebie coraz większą niecierpliwość. Teraz będę się modliła aby w przyszłym miesiącu nie kazano mi czekać tak długo na Dengeki.
  Pozdrawiam.
  lilu

 2. Senri pisze:

  Nooo wreszcie (: Całe dwa miesiące nie mogłem się doczekać na nią. Ale chociaż tyle, że wydanie Kuro przeplata się z wydaniem VK więc nie jest tak źle. W każdym razie dzięki ((:

 3. LadyAllCeremonials pisze:

  W końcu! 😀 Nie mogę się doczekać, aż w końcu Kurosz trafi w moje ręce c:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.