Kuroshitsuji # 7 już w sprzedaży

Trochę wcześniej niż planowaliśmy do sprzedaży trafia 7 tomy mangi, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – Kuroshitsuji.

Poniżej znajdziecie opis najnowszego tomu:

 

Hrabia Ciel Phantomhive razem ze swoim kamerdynerem pomyślnie infiltrują Cyrk Noah’s Ark, wstępując w jego szeregi. Teraz muszą jedynie zdobyć wskazówki dotyczące miejsca pobytu zaginionych dzieci… Niespodziewanie Ciel natrafia na trop człowieka, którego tożsamość jest owiana tajemnicą. Wysyła swojego lojalnego kamerdynera, by zbadał sprawę. To zadanie wymaga od Sebastiana ujawnienia jego mrocznej strony… Czy jego panicz będzie gotów stawić czoło prawdzie, którą odkryje?

Tradycyjnie już, najnowszy tom możecie zakupić w naszym sklepiku, zaś w salonach sieci Empik, Matrasach i innych punktach sprzedaży znajdziecie go w ciągu najbliższych dni. Oczywiście uruchomiliśmy już przedpłatę na 8 tom oraz prenumeratę na tomy 8-12. Co do przedpłat i prenumerat na 7 tom, to zostaną one niestety wysłane dopiero jutro.

 

Zapraszamy do zamawiania.

12 odpowiedzi na “Kuroshitsuji # 7 już w sprzedaży”

 1. Pat pisze:

  Nie spodziewałam się! Jesteście cudowni!! 😉

 2. Otoś pisze:

  Skąd ja TERAZ wezmę kasę? T^T

 3. Orzeh pisze:

  A kiedy NHK?

 4. TomPleViL pisze:

  No to lece do sklepu ;]

 5. TomPleViL pisze:

  Kiedy można się spodziewać, pojawienia się tomiku mangi w sklepach typu: Empik, Matras lub komikslandia ?

 6. Isa pisze:

  Miła niespodzianka :>

 7. Tomplevil pisze:

  NHK dzisiaj ?? To kupię od razu oba tomy ;]

 8. Mii chan pisze:

  Nie długo biorę się za czytanie ^^

 9. lilu pisze:

  Pozostaje mi tylko powiedzieć. CO WYŚCIE UCZYNILI!!! Cieszyłam się jak głupia na nowy tom, a tu akcja rozkręca się do czerwoności, prawie pali się na kartach mangi, a potem się urywa…. Nie ładnie, nie ładnie… Od wczoraj już prawię 15 razy złamałam swoje przyrzeczenie, aby nie obserwować angielskich tłumaczeń na internecie. Wchodziłam na stronę i patrzyłam na rozdziały. Ale nie! Już raz mi koleżanka zafundowała spoiler, sama sobie tego robić nie będę. I tak jak sobie przyrzekałam jeszcze przed premierą pierwszego tomu… będę czytała mangę tylko jak dostanę ją w polskim tłumaczeniu. ALE na wszystkie moce na ziemi i w powietrzu. NIE KUŚCIE LOSU!!!

 10. Yoshiko-kun pisze:

  @ lilu
  Przecież to nie wydawnictwo, tylko kochana Yana Trumna nam to robi =3=

 11. lilu pisze:

  Yoshiko-kun. to nie zmienia jednak faktu, że w tym miesiącu wyjątkowo wcześnie pojawił się nowy tom, a do następnego daleka droga… 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.