Love Stage!! – konkurs

Po ostatnim ogłoszonym przez nas konkursie związanym z mangą Strażnik domu Momochi (więcej informacji tutaj: LINK) przyszła kolej na szalony i jedyny-w-swoim-rodzaju konkurs związany z inną naszą nowością, mianowicie… Love Stage!!

Jeżeli niestraszne Wam oko kamery lub nie zapomnieliście jeszcze jak robiło się plakaty w szkole na Dzień Ziemi to na pewno spodoba się Wam temat przewodni, który dla Was przygotowaliśmy:

 • Jako że bohaterowie Love Stage!! są mocno związani ze światem reklamy, tematem przewodnim naszego konkursu będzie właśnie to: reklama! Osoby chcące coś wygrać będą musiały stworzyć reklamę mangi Love Stage!!, najciekawsze/najlepiej wykonane/najbardziej zwariowane reklamówki zostaną przez nas odpowiednio uhonorowane.
 • Startować można w dwóch kategoriach: reklama wideo lub plakat. Każdy może spróbować swoich sił tylko w jednej kategorii, można za to łączyć siły z innymi (czyli w reklamie mogą wystąpić dwie, trzy lub nawet więcej osób).
 • Reklama wideo – nazwa chyba mówi sama za siebie, prawda? Założenia są proste: trzeba nagrać reklamówkę LS!! i przesłać nam ją na adres konkurs@waneko.pl (w formie załącznika lub linka do Youtube czy podobnego serwisu). Jak nagrać? Kamerą w telefonie, w laptopie czy też nawet taka bardziej profesjonalną. Co nagrać? To już zależy do Was, kluczowe jest jednak, aby w filmiku pojawiły się takie informacje: nazwa mangi (czyli Love Stage, jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości), data premiery 1 tomu (28 lipca 2015) i adres miejsca, gdzie można kupić przedpłaty/prenumeraty (czyli www.sklepwaneko.pl). Bez tych trzech rzeczy nadesłany filmik nie będzie brany pod uwagę przy wybieraniu zwycięzców. Choć oczywiście kilka miłych słów o mandze/nawiązań do fabuły nie zawadzi. 🙂 Co do długości filmiku – około 1-2 minuty, można więcej albo i mniej.
 • Plakat – tu też wszystko jest raczej jasne. Wykonać (czyli narysować/namalować) trzeba go ręcznie na papierze/kartonie/czymkolwiek w tym stylu, (czyli odpada Photoshop lub nawet Paint) a następnie zeskanować/zrobić zdjęcie i wysłać na konkurs@waneko.pl. Co musi zawierać taki plakat? To samo co filmik: nazwę mangi, datę premiery 1 tomu (28 lipca 2015) oraz adres strony gdzie można kupić przedpłatę lub prenumeratę na ten tytuł (www.sklepwaneko.pl) Poza tymi wytycznymi nie ogranicza Was nic, poza Waszą wyobraźnią… Już się boimy. 🙂 Wymiar plakatu? A2,A3,A4… Jaki chcecie, aby tylko był czytelny.
 • W mailu ze swoją pracą nie trzeba podawać swoich danych kontaktowych (o te poprosimy, kiedy dana praca wygra) , dodatkowo można zaznaczyć, jeżeli nie chce się, aby dana praca została potem przez nas opublikowana na naszej stronie/naszym Facebooku.
 • Co można wygrać? Najlepszy filmik zostanie nagrodzony prenumeratą na tomy 1-5 Love Stage!!. dodatkowo pracę która wyjątkowo chwyci nas za serca nagrodzimy dwoma pierwszymi tomikami LS!! Za robienie najlepszego plakatu można wygrać tomy 1-2, zaś w ramach wyróżnienia można się “załapać” na przedpłatę na 1 tom Love Stage!!
 • Termin nadsyłania filmików/plakatów: 24 lipca 2015
 • W razie jakiś pytań piszcie na konkurs@waneko.pl lub tutaj w komentarzach.

 

To chyba wszystko, pozostaje nam jedynie czekać na Wasze maile i życzyć wszystkim chcącym wziąć udział w tym konkursie jak najlepszych pomysłów!

ls 1

16 odpowiedzi na “Love Stage!! – konkurs”

 1. Tsukky pisze:

  Jakiego formatu ma być plakat, A4? czy A3? Czy jeśli plakat będzie za duży na zeskanowanie, to czy można mu zrobić zdjęcie i wysłać?

 2. Takusu pisze:

  Czy w filmiku mogą się znajdować jakieś animacje zrobione w gimpie np. że jest pokazaną okładką i “wlatują” napisy z datą premiery itp.? :p Bo gify z anime to chyba tak nie do końca xd Ale nwm co można, a czego nie 😡

 3. Sally pisze:

  Świetny pomysł na konkurs 🙂

 4. Daeyoon pisze:

  Moim zdaniem to trochę niesprawiedliwe, że robiąc reklamę możesz wygrać więcej tomów – przecież tak w plakat jak i reklamę trzeba włożyć dużo pracy! No ale konkurs to konkurs, miło, że pojawiają się coraz to nowsze 😀

  • Waneko pisze:

   Przy filmiku jest chyba więcej pracy, stąd różnica w nagrodach. Ewentualnie się jeszcze coś “plakatowcom” lub “filmikowcom” dołoży do nagród.

 5. Kyokoro pisze:

  Konkurs wideo a plakat są razem czy osobno na wyniki?

  • Waneko pisze:

   ? Wyniki będziemy ogłaszać razem, jeżeli o to chodzi, nagrody są osobne dla plakatowiczów i dla filmowców.

 6. Sałata pisze:

  A czy jedna osoba może zrobić zarówno filmik jak i plakat? Czy trzeba wybrać tylko jedno?

 7. kufukuu pisze:

  Czy przy tworzeniu reklamy można użyć fragmentów innych już istniejących filmików czy tylko to co autor zdoła nagrać sam? I czy można użyć obrazków typu memy?

 8. Lidsan pisze:

  Fajowski pomysł

 9. Luix pisze:

  Chciałabym się zapytać, czy do tworzenia reklamy można użyć jakiś gier typu the sims?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.