MangaMix Neo # 3 – pierwsze informacje

Ostatnio sporo osób pytało się nas (za pomocą maili, facebooka i aska) o jakieś informacje na temat MangaMiksu Neo # 3, tak więc przyszła pora na rzucenie pierwszej (a na pewno nie ostatniej) garści informacji na temat trzeciego numeru tego internetowego czasopisma z Waszymi komiksami:

 • Swoje prace można nadsyłać do 8 listopada 2015 na adres mmneo@waneko.pl
 • Przy 3 numerze MangaMiksu powrócimy w pewnym stopniu do tego, co obowiązywało przy MM Neo # 1, czyli każdy z nadsyłających będzie mógł najpierw wysłać swoje próbne szkice/zarys fabuły. Każda taka osoba będzie mogła liczyć na jakieś (mamy nadzieję, że pomocne) uwagi z naszej strony, oczywiście jeżeli ktoś będzie czuł, że sam da sobie radę to nie musi korzystać z tej opcji.
 • Zasady dotyczące nadsyłanych prac pozostają te same jak przy MM Neo # 2 (można je przeczytać tutaj: LINK), można oczywiście w nadesłanej pracy kontynuować historię rozpoczętą w 1 lub 2 numerze.
 • Niedługo ogłosimy jak będziemy nagradzać osoby biorące udział w powstawaniu MM Neo # 3.
 • Do końca tygodnia wrzucimy na sieć lekko poprawioną wersję 2 numeru oraz krótki poradnik dla nowych ( i nie tylko) rysowników/scenarzystów chcących stworzyć coś co potem pojawi się na łamach MM Neo # 3.

Na razie to tyle, choć oczywiście mamy też kilka innych planów na to, jak uczynić MangaMiks Neo jeszcze lepszym, choć zobaczymy co z nich wyjdzie. Radzimy jednak zaglądać co jakiś czas na naszą stronę, kto wie czym Was zaskoczymy?

2 odpowiedzi na “MangaMix Neo # 3 – pierwsze informacje”

 1. DarkNighty pisze:

  Nie udało nam się wysłać nowej pracy na MangaMix Neo 2, ale tym razem damy radę <3

  ~ Cree-D

 2. kazda pisze:

  Tak naprawdę samo opublikowanie moglibyście “nagradzać” punktami lojalnościowymi w Waszym sklepie – koszt dla Was niewielki, a zawsze to dodatkowa promocja sklepu. Ale fajnie by było mieć też jakieś bardziej materialne nagrody od “jury” dla najciekawszych prac.
  Najbardziej szalony pomysł, to gdybyście dodatkowo nagrodzili najlepszą pracę wydrukowaniem zakładki (a jeśli grafika byłaby w odpowiednio dużym rozmiarze to może nawet plakatu?), które moglibyście dodawać do zamówień zawierających Mangamix 😉 oczywiście autorowi by się odpaliło kilka sztuk, żeby miał na pamiątkę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.