Nasz plan wydawniczy na rok 2013

logoplany

Zaktualizowaliśmy nasz plan wydawniczy na ten rok, możecie go znaleźć na naszej stronie po kliknięciu w ZAPOWIEDZI. Oczywiście drobne przesunięcia w tym planie nie są wykluczone (nigdy nie wiadomo co się stanie) ale zrobimy wszystko, żeby go dotrzymać.

Należy jeszcze dodać, że tytuł Wrześniowej Nowości poznacie na przełomie 9/10 marca (najszybciej dowiedzą się o nim uczestnicy naszego panelu na konwencie Love 4) oraz, że najpewniej do planu zostaną jeszcze dodane kolejne tomy Highschool of the Dead i Black Lagoon, trzeba jednak na to jeszcze trochę poczekać, do momentu aż otrzymamy na ten temat oficjalne informacje z Japonii.

8 odpowiedzi na “Nasz plan wydawniczy na rok 2013”

 1. Sumomo pisze:

  Nie moge się doczekać tej nowości. Hoho, widzę też, że na grudzień jest zapowiedziana kolejna nowość. Kiedy zostanie ujawniony jej tytuł? Za miesiąc lub dwa? 🙂

  • Waneko pisze:

   Niestety trochę później, zapewne około czerwca. Chociaż postaramy się powiedzieć Wam o niej jak najwcześniej jak to tylko możliwe.

 2. CarpeDiem pisze:

  Highschool of the Dead *.*

 3. Sumomo pisze:

  Dopiero zauważyłam…że VK 18 jest też podany w zapowiedziach ^^. Trochę wcześniej, niż wynikało to z moich obliczeń. Jeszcze nie ma w sprzedaży VK 17, a już zaczynam myśleć o tomie 18 xD.

 4. Orzeh pisze:

  Lipa z tym Battle Royalem :/

 5. Isa pisze:

  Mam nadzieję, że HOTD wyjdzie jeszcze w tym roku. Czy jak będzie już znana data premiery nowego tomu w Japonii to dacie info na stronie (albo Facebooku)?

 6. Łukasz.T pisze:

  Nie mogę się doczekać aż wznowią High School of The Dead i kolejnych tomów Black Lagoona ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.