Nasze plany wydawnicze (i nie tylko) na sierpień

waneko monthly sierpien

Poza tym mamy kilka informacji które mogą Was zainteresować:

 • Podczas każdego z konwentów na których będziemy w tym miesiącu odbędzie się ogłoszenie jakiejś nowości wydawniczej. Na NiuConie 5 ogłosimy tytuł grudniowego shounena, na aB-5solution – styczniowe shoujo, zaś na konwencie Omakai 2… cóż, to się jeszcze zobaczy 🙂
 • We środę 7 sierpnia (sorry za przesunięcie terminu, pierwotnie miał być poniedziałek) Waneko w końcu zadebiutuje na Twitterze. Oprócz zwyczajowych informacji takich jak premiery, okładki, promocje i nowości będziemy tam też zamieszczać przeróżne ciekawostki z życia redakcji, chwalić się postępami w pracach nad nadchodzącymi tytułami oraz robić mnóstwo innych rzeczy. Tak naprawdę sami jeszcze nie jesteśmy do końca pewni w jakim kierunku wyewoluuje nasz Twitter ale na pewno będzie to miejsce warte codziennych odwiedzin.
 • Przypominamy też o naszym fotograficznym konkursie wakacyjnym, wpłynęło już do nas sporo fajnych (a nawet bardzo fajnych) zgłoszeń ale im więcej tym lepiej, prawda? Czekamy na Wasze fotki do końca sierpnia, zaś więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.

13 odpowiedzi na “Nasze plany wydawnicze (i nie tylko) na sierpień”

 1. Isa pisze:

  Jeśli Kuro i NHK wyjdą tego samego dnia, a mam prenumeratę na te dwa tytułu, to wyślecie mi to w jednej kopercie? Czy wszystkie przedpłaty zawsze wysyłacie osobno?

 2. Magda pisze:

  Jeżeli na konwentach będziecie ogłaszać tytuły grudniowego shounena i styczniowego shoujo, to rozumiem , że te tytuły również przedstawicie na facebook’u , waneko.pl ? [ niestety nie będzie mnie na tych konwentach 🙁 ]

 3. midori pisze:

  idealnie, nhk 7 [zaciera łapki]

 4. Sumomo pisze:

  Z niecierpliwością czekam na VK :). Czy wiadomo kiedy będzie premiera ostatniego tomiku w Japonii, i kiedy tak około u nas?

 5. queeto pisze:

  ja bym chciała Shiki, ale coś mi się nie widzi, że to jest jedną z nowości 😉

 6. Mikio pisze:

  Czy jest możliwość aby była wydana manga Kuroko no Basuke?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.