Już tylko miesiąc dzieli nas do premiery długo wyczekiwanego przez Was nowego tomu Ao No Exorcist 🥳 Na szczęście jego premiera jest już bliżej niż dalej 😻
Dacię wiarę, że do końca serii zostało już tylko 5 tomów. Kiedy to zleciało?🤯
Ao No Exorcist 32:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/ao-no-exorcist/16841-przedplata-ao-no-exorcist-32.html
GTO – Nowa edycja 20:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/great-teacher-onizuka-nowa-edycja/9583-przedplata-gto-20.html



TYLKO pięć tomów ..? 😭😭😭😭😭😭😭 Nieeeee~~~~~~~😅 bardzo lubię tę serię i będzie szkoda…🥹🥹🥹
Też ubolewamy i łączymy się w bólu ;-;