Już za miesiąc CHOUJIN X 13 I GO! GO! LOSER RANGER 7!
Bardzo czekamy na kolejne wydarzenia tych pełnych akcji serii! A Wy? Czy jesteście na bieżąco? 🌞
Zapraszamy do zakupów w przedpłacie:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/choujin-x/16839-przedplata-nadczlowiek-x-choujin-x-13.html
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/go-go-loser-ranger/15523-przedplata-go-go-loser-ranger-7.html


liczę że go! loser! będzie miał dodatek ! w końcu jeszcze tyle możliwości kart strażników przed nami !
Na obecną chwilę nic nie możemy zagwarantować do tego tomiku 🙁
Moze jak z black torch bliżej premiery sie cos zmieni 😅
Ciężko powiedzieć, ale trzymamy kciuki ^^