Obwoluta Darling in the FranXX #1

Przed Wami obwoluta pierwszego tomu naszej kwietniowej nowości – Darling in the FranXX! Odległa przyszłość. Ziemia zostaje zniszczona, a ludzkość zmuszona do zamieszkania w specjalnych miastach zwanych Plantacjami. Największym zagrożeniem dla ludzi są gigantyczne bestie zwane Kyoryu, do walki z którymi wysyłane są dzieci w wielkich maszynach o nazwie FRANXX. W Trzynastej Plantacji mieszka chłopiec Code:016, nazywany przez kolegów Hiro. Mimo wielkiego potencjału nie radzi sobie w pilotowaniu Franxxa i odstaje od swoich rówieśników, przez co staje się zbędny. Pewnego dnia spotyka dziewczynę, która okazuje się być hybrydą człowieka z Kyoryu. Rogata dziewczyna to Code:002 zwana “Zero Two”… Jak wpłynie na niego to spotkanie?

Premiera już 15 kwietnia, przedpłaty możecie zamawiać tutaj: KLIK

Co sądzicie o tej obwolucie?

3 odpowiedzi na “Obwoluta Darling in the FranXX #1”

 1. Gierwant pisze:

  Okładaka wzorowa oprócz czcionki głównej tytułu, jest chaotyczna, nie oddaje charakteru oryginału. Wersja angielska jest temu bliższa, pytanie czy wykonanie napisu lub czcionka jest objęta prawami autorskimi angielskiego wydawcy. Wiem że czepiam się szczegółu nie znając wydawniczych realiów, ale mam cichą nadzieję na poświęcenie odrobinę więcej czasu na wygląd (teraz grafik mnie przeklina). Franxx z wierzchu jest mangą dla nastolatków ale symbolika i głębsza historia się za tym kryjąca sprawia że tytuł tylko z pozoru jest “ecchi”. Dziękuję za wydanie i pozdrawiam.

  • waneko pisze:

   Nie ma angielskiego wydania 🙂 Polska jest pierwszym krajem poza Japonią, w którym zostanie wydana ta manga 🙂

 2. Gierwant pisze:

  Racja! Nie uściśliłem że chodzi o angielskie wydanie serii animowanej i jej okładki (DVD). Jeśli pierwsze to tym bardziej chylę czoła za polskie wydanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.