Już za miesiąc premiera najnowszych tomików z serii Make the Exorcist Fall in Love oraz Dungeon Meshi 🥰 Jak wam idzie zbieranie tych serii? Jesteście na bieżąco?
Make the Exorcist Fall in Love 9:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/make-the-exorcist-fall-in-love/14924-przedplata-make-the-exorcist-fall-in-love-9.html
Dungeon Meshi 10:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/dungeon-meshi/14576-przedplata-dungeon-meshi-10.html



Dungeon Meshi 10 nie licząc tego tomiku to też jeszcze zostaje 4 tomiki :O kwestia nie całego roku i kolejna dobra seria sie konczy ale nie które serie szybko zlatują ! Ale to bardzo dobrze trzymajcie tempo ^^ a co do Make the Exorcist Fall in Love 9 nie zbieram tak zauważam ze tez ma nieźle tempo wychodzenia chyba zostało nie co później wydawane a niemal dogoniła serię dangeonu 😀
Po tym tomiku zostały dokładnie 4 tomy 😀