Obwoluta Sekaiichi Hatsukoi #11 + informacja

Przed Wami obwoluta jedenastego już tomu Sekaiichi Hatsukoi. Co wyniknie z dziwnej propozycji Haitaniego?

Tego dowiemy się już 23 lutego, przedpłaty możecie zamawiać tutaj: KLIK

WAŻNA INFORMACJA:

Ze względu na prośbę autorki, Pani Shungiku Nakamury oraz wymóg strony japońskiej, premiery kolejnych tomów tej serii zostaną opóźnione. Tom w Polsce może zostać wydany dopiero po upływie roku od premiery japońskiej. Dla przykładu japońska premiera tomu 12 miała miejsce na koniec czerwca 2017 roku, a nasza premiera tego tomu to 23 lipca 2018. Japońska premiera tomu 13 planowana jest na 1 maja 2018, więc nasza premiera to 23 maja 2019. Staramy się jeszcze wynegocjować zmianę tych warunków.

6 odpowiedzi na “Obwoluta Sekaiichi Hatsukoi #11 + informacja”

 1. Kagami pisze:

  Powiem tak żeby czekac tyle na tomik to kpina ?A autorka może się pocałować ?

 2. Eiko pisze:

  Serio, to wygląda jakby autorka zgodziła się na wydanie tej mangi w Polsce za karę. Mnie ta seria nie interesuje, ale współczuję fanom.

 3. Juki pisze:

  Nie szkodzi, przy nadgonionych seriach tak zazwyczaj bywa i tak.

 4. Martyna pisze:

  A ja tam się cieszę, jeden wydatek mniej 🙂
  Oby tylko pojawiały się ten rok po wydaniu i będę szczęśliwa 🙂

 5. faran pisze:

  Bardzo cieszę się z nadchodzącego 11 tomiku 🙂 Plusem może być też fakt, że powoli, ale nieuchronnie zbliżamy się do zakończenia serii (w końcu odliczanie coś symbolizuje), także być może seria zamknie się w 15 tomikach? Może już macie jakieś informacje ile autorka planuje jeszcze tomików? Choć przy aktualnie ustalonych warunkach to jeszcze kilka ładnych lat (nawet jeśli do końca serii zostało 4-5 tomików).
  Co do warunków, jakie narzuciła autorka i strona japońska… nawet nie wiem jak mam opisać słowami to co aktualnie czuję… bo jednak wymóg, aby tomik na innym rynku został wydany rok po premierze, jest dość wygórowany, żeby nie powiedzieć dziwny 🙁 Mam nadzieję, że uda Wam się jeszcze coś z tym zmienić, pięć miesięcy (w przypadku premiery 12) oczekiwania jest już dość długim okresem czasu, ale rok 🙁
  Taka współpraca z autorką daje niewielkie szanse na wydanie jeszcze czegoś z jej tytułów u nas, a tak po cichu nadal mam malutką nadzieję na historię Yokozawy 😉 Choć z każdą taką informacją coraz mniejszą 🙁 Poza tym podejrzewam, że nikt poza Wami nie zdecyduje się na wydanie tytułów autorki tej serii 🙁

  • waneko pisze:

   Bardzo dziękujemy za zrozumienie. 🙂
   Niestety, nie mamy informacji ile tomów planuje autorka.
   Co do pozostałych tytułów Pani Nakamury- raczej nie mamy ich w planach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.