Obwoluta The Promised Neverland #1

Tak oto prezentuje się obwoluta pierwszego tomu naszej nowości styczniowej- The Promised Neverland. Emma kocha swoją opiekunkę i inne dzieci z sierocińca, w którym mieszka. Uważa ich za cudowną rodzinę. Ale co się stanie, gdy okaże się, że całe jej życie to kłamstwo, a prawda mrozi krew w żyłach…?

Premiera pierwszego tomu 5 stycznia 2018, przedpłaty możecie zamawiać tutaj: KLIK

Co sądzicie o tej obwolucie?

Jedna odpowiedź do “Obwoluta The Promised Neverland #1”

  1. John pisze:

    Jako grafik powiem, że tytuł mangi nie wygląda, to źle, ale mogłoby być lepiej. Żółć mogłaby być mocniejsza i bardziej jasna (szczególnie górna część napisów, za dużo tam cieni). Ewentualnie jeszcze jakiś lekki blur pod napisami. Za gruby też kontur napisów, bardziej cienki powinniście zastosować, coś jak w angielskiej wersji, bo to lepiej po prostu wygląda.

    A może w ogóle zrezygnować z fontu, który tak się unosi i zrobić coś na wzór japońskiej wersji, gdzie w prawym górnym rogu jest tytuł mangi wyrównany.

    No i widzę, że zrezygnowaliście z tej ikonki w angielskiej wersji w literce “O”. Nie mówię, że to jest konieczne, ale to się ewidentnie rzuca w oczy, że jedyne, co zrobiliście to okroiliście wersję angielską, a mało dodaliście od siebie.

    Spokojnie, mange i tak kupię, bo ta seria jest świetna. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.