Już za miesiąc WYROKI MARII 6 i PRZYJACIELSKIE ROZGRYWKI 20! Co sądzicie o tych seriach? Obydwie z nich, choć na różne sposoby – zdecydowanie potrafią wciagnąć!
Zapraszamy do zakupów w przedpłacie na sklepwaneko.pl
Już za miesiąc WYROKI MARII 6 i PRZYJACIELSKIE ROZGRYWKI 20! Co sądzicie o tych seriach? Obydwie z nich, choć na różne sposoby – zdecydowanie potrafią wciagnąć!
Zapraszamy do zakupów w przedpłacie na sklepwaneko.pl
Wyroki marii zbieram chociaz przeczytałem tylko 1 tom wiem ze będę szedł w serie dalej wiec na pewno czekam na ten tomik pierwszy był mocny i jeśli sie bedzie utrzymywać poziom na pewno bedzie zbierany komplecik a przyjacielskie rozgrywki chyba mam pierwsze 3 tomy czekam na kolejny teraz muszę poczytać i sprawdzić serie ^^ szkoda ze do obu nie ma dodatkow ^^ ale serie sa powoli nadrabiane obie ^^
Obje serie są mocne i trzymają klimat oraz napięcie cały czas 😉