Nowy miesiąc zaczynamy od obwoluty do zupełnie nowej serii! 😍
Wraz z pierwszym tomem mamy dla osób kupujących przedpłaty ten tom mogą zgadnąć mini arkusz naklejek 💖
Uprzedzając pytania o ceny to jest to wydanie 2 w 1 😉
Żaden ze mnie anioł 1:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/zaden-ze-mnie-aniol/17387-przedplata-zaden-ze-mnie-aniol-1.html
OPIS:
Midori Saejima rozpoczyna licealną karierę. Wybrana przez nią szkoła dopiero zainicjowała działalność i obecne pierwsze klasy są też jedynym rocznikiem w placówce. Kiedy Midori powraca na lekcje po krótkiej nieobecności spowodowanej chorobą, okazuje się, że klasa mianowała ją swoją kandydatką na przewodniczącą samorządu szkolnego. Dziewczyna jest tym faktem zaskoczona, ale nie protestuje. Tym bardziej że w wyborach startuje także Akira Sudou – chłopak, w którym jest zakochana, więc być może będzie miała szansę się do niego zbliżyć i lepiej poznać. I nie przeszkodzą jej w tym żadne wpadki i wypadki!


Nie znam serii wiec naklejki wyglądają dla mnie “dziwnie” bo jak by nie związane z tą serią 😀 ale na pewno kupię i będą miały wiecej sensu pewnie po zapoznaniu sie z produkcją. Wtedy moze będę widział wiecej sensu i znaczenia tego co na nich sie znajduje ^^
Nie psujemy zabawy z odkrywaniem w takim razie 😀