Okładka Okoliczności, które sprawiły, że Raeliana trafiła do posiadłości diuka 1

Dzisiejszy dzień zaczynamy od okładki do najnowszej serii jaką jest ,,Okoliczności, które sprawiły, że Raeliana trafiła do posiadłości diuka” 🎉
 
Jest to seria idealna dla fanów manhw pełnych romansów, dram oraz komedii 💖Zakupiliście już swoje tomiki w przedpłatach?
Poniżej zamieszczamy dla Was linki do sklepu oraz opis 🌹
 
Okoliczności, które sprawiły, że Raeliana trafiła do posiadłości diuka 1:
https://sklepwaneko.pl/manhwa/waneko/okolicznosci-ktore-sprawily-ze-raeliana-trafila/15981-przedplata-okolicznosci-ktore-sprawily-ze-raeliana-trafila-do-posiadlosci-diuka-1.html
 
Okoliczności, które sprawiły, że Raeliana trafiła do posiadłości diuka 1-9:
https://sklepwaneko.pl/manhwa/waneko/okolicznosci-ktore-sprawily-ze-raeliana-trafila/15980-prenumerata-okolicznosci-ktore-sprawily-ze-raeliana-trafila-do-posiadlosci-diuka-1-9.html
 
🌹OPIS🌹
Po śmierci w swoim poprzednim życiu młoda dziewczyna odradza się jako bohaterka z powieści.

W tej nowej rzeczywistości nazywa się Raeliana McMillan i jest postacią, która ma umrzeć wkrótce po swoich zaręczynach. Chcąc uniknąć pewnej śmierci, Raeliana zawiera układ z diukiem, Noah Wynknightem, polegający na tym, że ma udawać jego narzeczoną. Jej celem jest zmiana fabuły i uniknięcie tragicznego losu, który czeka ją w powieści. Intrygi, tajemnice i romans w świecie arystokracji. Czy uda jej się oszukać przeznaczenie i stworzyć własną historię, czy też zostanie wciągnięta w wir wydarzeń, które nieuchronnie doprowadzą ją do śmierci?

 

2 odpowiedzi na “Okładka Okoliczności, które sprawiły, że Raeliana trafiła do posiadłości diuka 1”

  1. luki96 pisze:

    jak początkowo ta seria była ogłaszana x czasu temu to miałem mało tytułów “serii” kupowanych i zastanawiałem się nad jej zakupem . czas mijał ja dobrałem według siebie sporo tytułów które mnie interesują że ten odleciał całkowicie na bok . teraz jak zbliża się jego premiera pozostaje mi się zastanowić czy go wziąć czy odłożyć na bok do póki nie zrobi się jakiś większy slot na zakupienie go 😀 chyba że za parę chwil się okaże że są ciekawe dodatki i wtedy spojrzę jeszcze bardziej przychylnie że muszę to mieć ^^ ale wtedy rozważę czy bardziej mi się będzie to opłacać na zakup pojedynczych tomików czy będzie coś na tyle ciekawego do pakietu że kupię od razu całość 😀

    • waneko pisze:

      Z dodatkami czekamy na zielone światło. Jeśli wszystko się zepnie czasowo to będą bardzo ciekawe dodatki 👀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.