Otaku Camp

Macie już pomysł na wakacje? Jeśli nie, z przyjemnością przypominamy Wam o OTAKU CAMP – obozie dla prawdziwych pasjonatów mangi i anime, oraz Japonii dawnej i współczesnej, organizowany przez zaprzyjaźnione Biuro Turystyki ORION.

Na czym to polega? Wyobraźcie sobie trzynastodniowy konwent w malowniczej miejscowości na skraju gór. Projekcje anime, UltraStar i DDR, warsztaty rysunku, kaligrafii i cosplayu, kuchnia japońska, Droga Herbaty i sztuki walki, a przede wszystkim ludzie, którzy dzielą Waszą pasję. To właśnie obóz OTAKU ^^

W tym roku do ogólnego programu OTAKU dołączyły cztery nowe programy tematyczne, bazowane na tych aktywnościach, które obozowiczom podobały się najbardziej. Do znanego z obozu OTAKU programu dochodzi cała masa nowych propozycji. A więc mamy:

  • Otaku ART – Rysunek mangowy dla zaawansowanych, tworzenie własnego komiksu, nauka animacji i dubbingu, programy graficzne, warsztaty wokalne – program dla Otaku, których powołaniem jest sztuka.

  • Otaku COSPLAY – Peruki i soczewki, makijażowe tricki, warsztaty z pianką EVA, obróbka zdjęć, odgrywanie postaci, konstruowanie scenki – zestaw umiejętności dla każdego, kto chciałby na moment stać się kimś innym.

  • Otaku KULINARIA – Propozycja dla każdego, kto tęskni za smakiem japońskiej kuchni na co dzień. Dzięki intensywnym warsztatom kulinarnym każdy nauczy się samodzielnie wyczarować prawdziwe japońskie przysmaki i słodycze!

  • Otaku TRADYCJA – Japońska ceremonia picia herbaty, kaligrafia na oryginalnych japońskich wachlarzach uchiwa, warsztaty origami, nauka ubierania kimon i yukat, sztuki walki, gry japońskie i masa ciekawostek dla miłośników kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Przydałoby się więcej szczegółów? Proszę bardzo!

http://www.btorion.pl
http://www.facebook.com/orionotaku

Rezerwacji można dokonać przez formularz na stronie http://btorion.pl/kolonie-i-obozy/rezerwacja/, mailowo, pisząc na adres btorion@btorion.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 668 85 07 lub 512 385 672.

Obozy Otaku 2015 A3

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.