Plakaty z mang "Śmiech w chmurach" oraz "Tasogare Otome X Amnesia"

Wiemy, jak bardzo lubicie darmowe plakaty, które mamy już w zwyczaju dokładać do 1 tomów naszych nowych, dłuższych, serii, dlatego przygotowaliśmy je też do naszych dwóch nadchodzących premier: Śmiechu w chmurach – Donten ni Warau oraz Tasogare Otome X Amnesia. Przypominamy, że plakaty są formatu A3, zaś ten do Tasogare będzie dodatkowo dwustronny!

 

Plakat Śmiech w chmurach

plakat donten

Aby zdobyć ten plakat wystarczy zamówić przedpłatę na 1 tom albo prenumeratę na tomy 1-6, obie będą dostępne w naszym sklepie internetowym do 14 września. Premiera 1 tomu mangi zaplanowana jest na 15 września, około tygodnia przed premierą zaprezentujemy też przykładowe strony.

 

Plakat Tasogare Otome X Amnesia, strona A i B

plakat tasoplakat taso2

Aby zdobyć ten plakat wystarczy zamówić przedpłatę na 1 tom albo prenumeratę na tomy 1-10, obie będą dostępne w naszym sklepie internetowym do 14 września. Premiera 1 tomu mangi zaplanowana jest na 18 września, około tygodnia przed premierą zaprezentujemy też przykładowe strony.

19 odpowiedzi na “Plakaty z mang "Śmiech w chmurach" oraz "Tasogare Otome X Amnesia"”

 1. Łukasz.T pisze:

  Hmm ten pierwszy plakat z Tasogare Otome x Amnesia jest dużo lepszy niż ten po prawej ^^ nie mogę się doczekać już tego tomika oraz plakatu:D

 2. A pisze:

  które mamy już w zwycaju – powinno być w zwyczaju, zapomnieliście o z

 3. Kirhan pisze:

  *___* Plakat Śmiechu w chmurach jest cudowny! Muszę znaleźć miejsce w pokoju na niego! Wiszą już Silver Spoon i Ścieżki Młodości, więc nie będzie łatwo, ale na pewno coś wymyślę 😉 Cudo, cudo, cudo!

 4. Sally pisze:

  Plakat ze “Śmiechu…” jest prześliczny 🙂 idę zamawiać prenumeratę 😀

 5. Arisu pisze:

  Plakat ze śmiechu w chmurach jest cudowny *-*
  Muszę go zdobyć <3

 6. Haliss pisze:

  Czy dalej wysyłacie przesyłki pocztowe za pobraniem tym pocztowym kurierem? Pytam, ponieważ zawsze dostawałam sms z poczty, że paczka do mnie jest w drodze, a teraz nic.

 7. kufukuu pisze:

  Przepiękne plakaty ! ^^
  Szkoda ,że nie kupuję przedpłat ani prenumerat :V

 8. Pazuzu pisze:

  Kto lubi ten lubi. Ja dużo bardziej cieszę się z zakładek.

 9. k.x. pisze:

  Plakat „Śmiechu…” jest taki piękny! Co raz bardziej zastanawiam się nad prenumeratą, ale chyba poczekam jeszcze na przykładowe strony 😉

 10. transistor pisze:

  Plakaty z Amnesii prezentowałyby się lepiej jakbyście wywalili to logo.

 11. Avlinn pisze:

  Tak jak było mówione na B5, w przypadku Tasogare Otome z jednej strony – coś mrocznego, z drugiej cycki. Chociaż w tym przypadku tyłek.

  A plakat z Donten ni Warau jest cudowny. Przedpłata będzie na pewno, zastanawiam się, czy może nie skuszę się nawet na prenumeratę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.