Plakaty z mang "Śmiech w chmurach" oraz "Tasogare Otome X Amnesia"

Wiemy, jak bardzo lubicie darmowe plakaty, które mamy już w zwyczaju dokładać do 1 tomów naszych nowych, dłuższych, serii, dlatego przygotowaliśmy je też do naszych dwóch nadchodzących premier: Śmiechu w chmurach – Donten ni Warau oraz Tasogare Otome X Amnesia. Przypominamy, że plakaty są formatu A3, zaś ten do Tasogare będzie dodatkowo dwustronny!

 

Plakat Śmiech w chmurach

plakat donten

Aby zdobyć ten plakat wystarczy zamówić przedpłatę na 1 tom albo prenumeratę na tomy 1-6, obie będą dostępne w naszym sklepie internetowym do 14 września. Premiera 1 tomu mangi zaplanowana jest na 15 września, około tygodnia przed premierą zaprezentujemy też przykładowe strony.

 

Plakat Tasogare Otome X Amnesia, strona A i B

plakat tasoplakat taso2

Aby zdobyć ten plakat wystarczy zamówić przedpłatę na 1 tom albo prenumeratę na tomy 1-10, obie będą dostępne w naszym sklepie internetowym do 14 września. Premiera 1 tomu mangi zaplanowana jest na 18 września, około tygodnia przed premierą zaprezentujemy też przykładowe strony.

19 odpowiedzi na “Plakaty z mang "Śmiech w chmurach" oraz "Tasogare Otome X Amnesia"”

 1. Łukasz.T pisze:

  Hmm ten pierwszy plakat z Tasogare Otome x Amnesia jest dużo lepszy niż ten po prawej ^^ nie mogę się doczekać już tego tomika oraz plakatu:D

 2. A pisze:

  które mamy już w zwycaju – powinno być w zwyczaju, zapomnieliście o z

 3. Kirhan pisze:

  *___* Plakat Śmiechu w chmurach jest cudowny! Muszę znaleźć miejsce w pokoju na niego! Wiszą już Silver Spoon i Ścieżki Młodości, więc nie będzie łatwo, ale na pewno coś wymyślę 😉 Cudo, cudo, cudo!

 4. Sally pisze:

  Plakat ze “Śmiechu…” jest prześliczny 🙂 idę zamawiać prenumeratę 😀

 5. Arisu pisze:

  Plakat ze śmiechu w chmurach jest cudowny *-*
  Muszę go zdobyć <3

 6. Haliss pisze:

  Czy dalej wysyłacie przesyłki pocztowe za pobraniem tym pocztowym kurierem? Pytam, ponieważ zawsze dostawałam sms z poczty, że paczka do mnie jest w drodze, a teraz nic.

 7. kufukuu pisze:

  Przepiękne plakaty ! ^^
  Szkoda ,że nie kupuję przedpłat ani prenumerat :V

 8. Pazuzu pisze:

  Kto lubi ten lubi. Ja dużo bardziej cieszę się z zakładek.

 9. k.x. pisze:

  Plakat „Śmiechu…” jest taki piękny! Co raz bardziej zastanawiam się nad prenumeratą, ale chyba poczekam jeszcze na przykładowe strony 😉

 10. transistor pisze:

  Plakaty z Amnesii prezentowałyby się lepiej jakbyście wywalili to logo.

 11. Avlinn pisze:

  Tak jak było mówione na B5, w przypadku Tasogare Otome z jednej strony – coś mrocznego, z drugiej cycki. Chociaż w tym przypadku tyłek.

  A plakat z Donten ni Warau jest cudowny. Przedpłata będzie na pewno, zastanawiam się, czy może nie skuszę się nawet na prenumeratę.

 12. Psiak200 pisze:

  plakat ślicznyy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.