Plan Waneko na przełom 2014/2015

Tak prezentuje się nasz plan działania na najbliższe tygodnie

 • 20-21 grudnia → jesteśmy na konwencie B-XmassCon 5 w Krakowie (LINK)
 • 22 grudnia → wysyłamy ostatnie paczki które mają jakąkolwiek szansę dotrzeć pod wskazany adres przed Świętami (mowa tu oczywiście tylko o paczkach wysyłanych kurierem)
 • 23 grudnia → ostatnia wysyłka przed Świętami
 • 29 grudnia – 2 stycznia → nie pracujemy, nie ma wysyłki, robimy remanent
 • 5 stycznia → pierwsza wysyłka po Świętach

Przez cały ten okres można oczywiście składać zamówienia w naszym sklepie internetowym, wydłuży się jedynie czas między przyjęciem zamówienia a wysyłką. Przypominamy też o kończących się promocjach:

 • Tylko do 6 stycznia trwać będzie nasza promocja świąteczna
 • Z ostatnim dniem grudnia wycofujemy ze sprzedaży następujące mangi: Love Hina, Mars, Video Girl Ai, Rewolucjonistka Utena, Tu detektyw Jeż, Locke Superczłowiek i Miłość krok po kroku.
 • Zamówienia na tomy Wampirzycy Karin można składać tylko do 22 grudnia, opłacić je należy najpóźniej do 24 grudnia. Wszystkie nieopłacone zamówienia zostaną anulowane.

11 odpowiedzi na “Plan Waneko na przełom 2014/2015”

 1. Yukari pisze:

  Przepraszam za pytanie, pewnie takowe już was denerwują, ale… odpisaliście już na wszystkie maile dotyczące konkursu Sekaiichi? Bo zaczęłam się martwić, że mój w ogóle nie dotarł ;-;

  • Cielu pisze:

   Wątpie, żeby odpisali na wszystkie xD Ja wiem, że moje dotarło, ale poprawek ni ma narazie. Bez urazy, ale chyba na ten konkurs wybraliście sobie możliwie najgorszy termin xDDDD – świąteczny boom + nowości, zaharujecie się tam >.>

   • Waneko pisze:

    Niee, jeszcze trochę zostało… Dzisiaj przed wyjazdem na konwent zrobię tyle ile się da, jakby ktoś chciał się dopytać o swoje zgłoszenie to można tez pisać/dzwonić na 606 793 545, powinno to trochę ułatwić

 2. amazingpizza pisze:

  Wiecie już może (tak mniej więcej), kiedy wydacie 20 tom Kurosza?

 3. kufukuu pisze:

  Mam pytanie również dotyczące Sekaiichi.
  Czy jeśli wyślę w ten weekend moją pracę do korekty to termin zostanie przedłużony do stycznia czy wolicie abym wysłała już skończoną prace w ostatni dzień grudnia?

 4. ReiShiTa pisze:

  Czy jeżeli złożę zamówienie jutro to dotrze ono do mnie dopiero po nowym roku?

  • Waneko pisze:

   Zależy co wybierzesz jeżeli chodzi o sposób wysyłki, kurier wysłany w poniedziałek ma jeszcze jakieś szanse na dotarcie przed świętami

 5. pururina pisze:

  To znaczy, że Wampirzyca Karin nie będzie już w ogóle dostępna po nowym roku? Jak to ma się do innych sklepów?

 6. Utracony klient pisze:

  Drogie Waneko!
  Czy ktoś z Państwa będzie tak uprzejmy i odpowie mi na jeden z moich maili w sprawie zamówienia 9297? Od 2 miesięcy próbuję dowiedzieć się co się z nim dzieje, aczkolwiek bezskutecznie. Czy tak się postępuje z klientem? Naprawdę straciliście w moich oczach miano “rzetelnej firmy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.