Praca w Waneko

Chciałbyś pracować w młodym, prężnym zespole mangowego wydawnictwa? Zobaczyć jak to wszystko wygląda od zaplecza? Tak? To świetnie, ponieważ poszukujemy pracownika do naszego zespołu! 🙂

Stanowisko: Pomocnik magazynowy
Miejsce pracy: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Godziny pracy: 9–17 (5 dni w tygodniu)

Obowiązki:

  • Pomoc przy przyjmowaniu dostaw
  • Pakowanie i obwolutowanie książek
  • Kompletowanie zamówień
  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Sumienność
  • Punktualność
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziany status studenta

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres praca@waneko.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

8 odpowiedzi na “Praca w Waneko”

  1. Bloblo pisze:

    Czemu ja nie jestem z Warszawy ? !????

  2. Aya-chan pisze:

    Niestety Warszawa za daleko, ale jakby tak darmowe zakwaterowanie? :>

  3. Ryu pisze:

    A jeśli mam 16 lat i nie mam prawka to co wtedy?

  4. Ryuu pisze:

    Czy praca stacjonarna – tylko wchodzi grę? I trzeba mieć ukończone jakieś studia graficzne?

    • waneko pisze:

      Do powyższego ogłoszenia (praca w magazynie)- musi być praca stacjonarna, a studiów graficznych nie potrzeba 🙂
      Niestety, obecnie nie poszukujemy pracowników.

Skomentuj waneko Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.