Promocja na Walentynki – Miłość niejedno ma imię!

Z okazji Walentynek postanowiliśmy w trochę inny sposób podejść do kwestii promocji z nią związanych, dlatego hasłem przewodnim na dzisiaj jest “Miłość niejedno ma imię”! Już tłumaczymy na czym ono polega: kimże jesteśmy, aby podczas największego święta zakochanych ograniczać się do przecenienia tylko mang traktujących o miłości dwóch osób? Przecież to nie my decydujemy kto żywi jakie uczucie do czego, prawda? Dlatego też nasze podejście do tematu promocji około-Walentynkowych jest dosyć… specyficzne, co zapewne zrozumiecie czytając poniższy spis mang, które przeceniliśmy:

 • Higshchool of the Dead – miłość do zombiaków. Jak można nie kochać rozkładających się trupów, które chcą cię zjeść? Te odpadające kawałki ciała, szara skóra, brakujące kończyny…
 • Battle Royale – miłość do przyjaźni. Przyjaźń to piękne uczucie, prawda? A czy można znaleźć lepszą mangę o jej potędze niż Battle Royale? Tak, tak, pewnie i można, pytanie tylko po co?
 • Welcome to the NHK – miłość do bycia produktywnym członkiem społeczeństwa. Jak się zakochiwać to tylko i wyłącznie w kimś ze stałym źródłem dochodu, wykształceniem i innymi takimi. Wykapany bohater tej mangi, prawda?
 • Special A – miłość do rywalizacji. Bo gdzie dwóch rywalizuje, tam miłość musi zakwitnąć – mówi jedno z podstawowych praw mangi. No i jak ktoś ma złowrogi śmiech, to musi być Tym-Głównym-Złym.
 • Black Lagoon – miłość do poszanowania prawa. Bo kto nie szanuje prawa bardziej niż załoga z Black Lagoon? To zwykły przypadek, ze podczas wypełniania zleceń pakują się w strzelaniny, zmiatają z powierzchni ziemi małe wioski i dostarczają lokalnemu grabarzowi więcej pracy niż mógłby sobie zamarzyć.
 • Puella Magi Madoka Magica – miłość do małych kotopodobnych stworzonek. Kotopodobnych stworzonek posiadających moc spełniania wszystkich marzeń. Jak tu ich nie kochać?
 • Hatsukoi Limited – miłość do miłości. Tak, kiepski przykład ale za to manga dobra, dlatego mamy nadzieję, że choć część z Was zainwestuje w jej kupno.
 • Kagen no Tsuki – miłość do obcokrajowców. Bo przecież nic tak nie potrafi zakręcić komuś w głowie, jak kilka słów w obcym języku… Najlepiej francuskim, dlatego warto zainwestować w kilka lekcji tego języka.

Wszystkie te mangi można już kupić za jedyne 16 złotych za tom, zaś cała promocja będzie trwała do końca tego tygodnia.

7 odpowiedzi na “Promocja na Walentynki – Miłość niejedno ma imię!”

 1. Łukasz.T pisze:

  Hoho jaka promocja xD

 2. Fenek Alfa pisze:

  Japoński jest łatwiejszy od francuskiego, mówię to z doświadczenia.

 3. Nanami pisze:

  A Dengeki Daisy? 🙁 Miałam nadzieję, że to przecenicie no bo… to romans ^^’ No cóż, wszystkiego nie da się mieć 😀

 4. Psiak200 pisze:

  Hahahha miłość do zombiaków ;D Naprawdę dobre ;D

 5. queeto pisze:

  a GTO czyli miłość do motorów i wszystkiego co zboczone? ^^

 6. Mii pisze:

  Z tym Highschool of the Dead i Battle Royale to pojechaliście xD A z Madoką to już w ogóle.

 7. berii pisze:

  Ogłosicie dziś jakąś nowość na konwencie? ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.