Puella Magi Madoka Magica: The different story # 1 już w sprzedaży

Czy jest lepszy sposób na powrót do pracy i obowiązków po długim weekendzie niż premiera nowej mangi? A zwłaszcza, jeżeli jest to pierwszy tom nowej serii, czyli Madoka: The different story # 1? Nam też się wydaje, że ciężko to przebić 😉 Poniżej znajdziecie krótki opis wydarzeń z tego tomu:

Mami Tomoe, czarodziejka broniąca miasta Mitakihara, walczyła z wiedźmami zupełnie sama. Pewnego dnia los zetknął ją ze świeżo upieczoną czarodziejką Kyoko Sakurą, która, pełna podziwu dla umiejętności swojej starszej koleżanki, poprosiła ją, by mogła zostać jej uczennicą.

A teraz reszta informacji okołopremierowych:

 • Madokę: The different story # 1 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze we wtorek lub środę. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie będzie dostępna w salonach sieci Matras.
 • Manga wydawana jest w powiększonym formacie, takim samym jak Battle Royale, Welcome to the NHK, Silver Spoon, Rock na szóstkę czy DOGS.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • Przykładowe strony z pierwszego tomu można znaleźć tutaj: LINK
 • Kolejnego, drugiego, tomu tej mangi można spodziewać się w sklepach w okolicy 3 lipca 2014, zaś co do przedpłat, to są dostępne na stronie naszego sklepu: LINK
 • Co do konkursu na alternatywne historie to najlepsze nadesłane prace zostaną opublikowane w zbiorczym newsie jutro na naszej stronie.

MadDS1 front3

2 odpowiedzi na “Puella Magi Madoka Magica: The different story # 1 już w sprzedaży”

 1. Luna pisze:

  Mami <3
  Już się nie mogę doczekać dojścia przedpłaty 😀

 2. Shyouko pisze:

  Ta część Madoki wyszła wyjątkowo fajnie. Następne tomy też będą z Kyoko i Mami na tapecie, czy autorzy postawili bardziej na np. Sayakę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.