Reaktor 1F już jest!

Kochani,

Z przyjemnością informujemy, że dojechała do nas kolejna nowość wrześniowa. Tym razem jest to manga w Wydaniu Ekskluzywnym – Reaktor 1F!

Ekstremalnie silne trzęsienie ziemi we wschodniej Japonii wywołało potężne tsunami, które pozbawiło życia ponad 18 tys. osób i doprowadziło do poważnej katastrofy w elektrowni jądrowej Fukushima 1. Choć stopienie rdzeni reaktorów i uwolniony materiał promieniotwórczy nie spowodowały ofiar śmiertelnych, doszło do poważnych strat
materialnych i skażenia okolicy. Głównym bohaterem tej opowieści jest człowiek, który po druzgocącym trzęsieniu ziemi postanawia pomóc w usuwaniu jego skutków, podejmując ekstremalnie niebezpieczną pracę. Jeśli chcecie się dowiedzieć,jak wyglądało życie personelu uprzątającego bałagan po awarii Reaktora 1F na terenie elektrowni Fukushima, to właśnie tu znajdziecie szczegółowe opisy sprzętu, podejmowanych działań i zabezpieczeń, jakie obowiązywały na terenach objętych skażeniem. Odkryjecie również, jak tak naprawdę wyglądało życie zatrudnionych tam osób zarówno w pracy, jak i poza nią.

→ Reaktor 1F jest już do kupienia w naszym sklepie: KLIK
→ W sklepach komiksowych/księgarniach tomiki pojawią się w około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
→ Przedpłaty zostały już wysłane.
→ Reaktor nie będzie dostępny w salonach Empik.
→ Tutaj znajdziecie pozostałe Wydania Ekskluzywne Waneko: KLIK

2 odpowiedzi na “Reaktor 1F już jest!”

  1. Łukasz.T pisze:

    W końcu! Nie mogę się doczekać, gdy dorwę tomik w swoje rączki ^^

  2. MateT pisze:

    Nice 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.