Recenzja Dengeki Daisy # 02 na antenie radia Anime24 + konkurs

 

Na antenie internetowego radia Anime 24 będzie można posłuchać  recenzji Dengeki Daisy # 02 oraz wziąć udział w konkursie i wygrać 2 tom tej mangi.

Poniżej treść wiadomości ze strony radia Anime24:

Drodzy słuchacze, już w tę środę (18.04) o godzinie 18.00, na naszej antenie odbędzie się audycja, na której zostanie zrecenzowany 2 tom mangi Waneko „Dengeki Daisy”.
Podczas audycji odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie recenzowany tomik!

Aby wygrać, musicie wykazać się znajomością I tomu wspomnianej mangi. W czasie trwania audycji usłyszycie kilka pytań. Jeśli chcecie walczyć o nagrodę, po każdym z nich musicie wysłać w pozdrowieniach odpowiedź.
Decyduje ilość trafnych odpowiedzi, a w przypadku remisu kolejność ich nadesłania.
Zwycięzcę ogłosimy pod koniec audycji.

 

 

 

 

5 odpowiedzi na “Recenzja Dengeki Daisy # 02 na antenie radia Anime24 + konkurs”

 1. S. pisze:

  Wysyłać, ale jak? gdzie? smsy, na stronie, czy co…

 2. gg gonia pisze:

  Przepraszam bardzo ale dla mnie to jest po prostu bez sensu. Dlaczego do wygrania jest 2 tom a nie 3? Gdyby to był 1 tom to bym zrozumiała, promocja tytułu itp. ale 2? Jeśli ktoś jeszcze nie zbiera na co mu 2? jak już, zacznie od 1.
  Chodzi mi o to że ja już dawno kupiłam 2 tom, a konkurs o ten tomik jest po dobrym miesiącu od premiery. To znaczy że mam nie kupować i czekać 2 miesiące bo może w tym czasie pojawi się konkurs? No bo do tego to się sprowadza, jeśli kogoś seria interesuję i wie że będzie zbierał to będzie brał udział w konkursach, a nuż się uda, ale jeśli one będą tak późno to część ludzi przestanie kupować i będzie na te konkursy czekać. Jeśli do wygrania byłby 3 tom, nie czułabym się wkurzona, byłabym na bieżąco i byłaby szansa na wygranie kolejnego tomu.

 3. S. pisze:

  Rzeczywiście, trochę bezsensowny konkurs. Wziełabym udział tylko dla samej satysfakcji wygranej, bo tomik już dawno mam.

 4. Rima pisze:

  Odpowiedzi na konkurs należy wysyłać w “Pozdrowieniach” na stronie radia.

 5. Mongoholiczka pisze:

  Kurcze szkoda że nie 3 bo ja już zamówiłam sobie 2 tom ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.