Serie, które kończymy

Kochani,

dziś przychodzimy do Was z informacją dotyczącą czterech serii: ReLife, Gangsta, Akame ga Kill oraz Strażnik domu Momochi.

W związku z małym zainteresowaniem tymi seriami oraz obecną sytuacją z papierem (a także wysokimi kosztami druku), z przykrością informujemy, że nie będziemy robić ich dodruków i będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Obecnie otrzymaliśmy już dodruki brakujących tomików Strażnika domu Momochi oraz oczekujemy na dodruk pierwszego tomu Akame ga Kill (tomiki powinny pojawić się u nas w ciągu 3-5 tygodni). Niestety są to już ostatnie dodruki tych serii.

Jeśli autorka Gangsty wyda kolejny tom, my również wydamy go w tym samym modelu, w którym wydajemy kolejne tomy Black Lagoon.

 

6 odpowiedzi na “Serie, które kończymy”

 1. Wkurzona i smutna pisze:

  Czyli nie macie zamiaru zrobić dodruków 14 i 15 tomu ReLife? Szkoda, że wcześniej o tym nie poinformowaliście, bo już od miesiąca nie można kupić tych tomów. Myślałam, że zleciliście dodruki i czekałam, aż będę mogła je kupić. Poinformowaliście o tym dopiero po lawinie negatywnych komentarzy na asku. Widać, że nie szanujecie klientów. O tym, że nie będziecie robić już dodruków jakiejś serii powinniście informować z dużym wyprzedzeniem, żeby dać czas na uzupełnienie kolekcji. Teraz nie będę kupować pierwszych 13 tomów, kiedy ostatnie 2 tomy można kupić tylko na olx za 150 zł za tomik. W kwestii dodruków powinniście brać przykład ze Studia JG, które jest mistrzem w kwestii dodruków i od początku ich isnienia można kupić ich prawie każdą mangę. Jeśli nie robią jakiś dodruków to tylko z przyczyn niezależnych od nich, a i tak tych tytułów których już dodruków nie robią jest mniej niż palców jednej ręki i oczywiście informowali o tym z dużym wyprzedzeniem. A nie to co wy, że już po max. 2-4 latach od wydania nie można kupić większości tytułów. Jest mi bardzo smutno, bo bardzo zależało mi na tej serii, po pierwsze ze względu na interesującą fabułę, a po drugie całość jest w kolorach co jest bardzo rzadkie w mangach.

 2. Randomek pisze:

  A co z Relife 14-15? Nie ma w sklepiku a fajnie byłoby zamówić całość.

  • Wkurzona i smutna pisze:

   Niestety dodruków 14 i 15 tomiku ReLife już nie będzie. Oczywiście nie poinformowali o tym z wyprzedzeniem, tylko dopiero kilka tygodni po tym jak te 2 tomiki się skończyły. Też jestem zawiedziona, bo teraz kupienie tych 2 tomów za mniej niż 300 zł jest nie możliwe. Przez to niestety jestem zmuszona wogóle nie kupować tej serii, pomimo tego, że bardzo chciałam.

 3. Człowiek pisze:

  Bardzo proszę zróbcie ostatnie dodruki mangi Akame ga Kill. Wielu moich znajomych i ja mamay braki w tej serii i bardzo nam zależy by mieć kompletną.

 4. Człowiek pisze:

  Bardzo proszę wydajcie trochę 9 i 15 tomu Akame ga kill mi i wielu innym osobom bardzo na tym zależy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.