Shiki #1 już jest!

W końcu dotarł do nas pierwszy tom naszej wrześniowej nowości! Shiki już jest! Pewnego lata, w małej, sennej wiosce rozprzestrzenia się tajemnicza i śmiertelna choroba, atakując i starych i młodych. W czasie fali zagadkowych śmierci do rezydencji Kanemasa, wzniesionej na wzgórzu Sotoby, wprowadza się rodzina pełna pięknych i eleganckich indywiduów. Czy mają coś wspólnego z ostatnimi wydarzeniami?

Rok 199X, upalne lato. W liczącej zaledwie 1300 mieszkańców, górskiej wiosce Sotoba odnalezione zostają trzy ciała. Nie udaje się ustalić przyczyny zgonu żadnego ze zmarłych. Niedługo potem do starej posiadłości w europejskim stylu wprowadza się rodzina Kirishiki. Megumi Shimizu mająca z nimi styczność licealistka, znika w tajemniczych okolicznościach. Jeden sekret goni drugi… Zapowiada się bardzo niespokojny okres.

→ Przypominamy, że aby wprowadzić do użytku sklep Waneko wyłączyliśmy go o godzinie 15.00 i zostanie uruchomiony we wtorek (12 września) o godzinie 16.00. Wtedy też Shiki tom 1 będzie do kupienia w naszym sklepie internetowym.
→ W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomiki pojawią się w około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
→ Przedpłaty zostały już wysłane, dotrą do Was w ciągu 2-3 dni roboczych.
→ Za 2 miesiące do sprzedaży trafi drugi tom Shiki, przedpłaty można zamawiać w naszym sklepie internetowym

Jedna odpowiedź do “Shiki #1 już jest!”

  1. Hikiyo pisze:

    Teraz tylko czekać aż przyjdzie ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.