Silver Spoon # 12 i Durarara!! Saika # 1 już w sprzedaży.

Obie Japaniconowe premiery już u nas! Zarówno Silver Spoon # 12 jak i nasza nowa nowość, Durarara!! Saika # 1, czekają już na Wasze zamówienia w naszym magazynie – nie każecie im chyba długo na siebie czekać, prawda? Więcej informacji o każdej z premier znajdziecie poniżej:

Silver Spoon # 12

Nie znosiłem ludzi mówiących o swoich marzeniach. Wkurzali mnie ci, którzy mieli w życiu cel. Nienawidziłem siebie za to. Ale teraz jest inaczej. Rok, który spędziłem na północnym odludziu… nie robiłem tego dla szpanu. Zacząłem sobie uświadamiać, co jest dla mnie ważne. Chcę się dowiedzieć, jak bardzo wydoroślałem po tej srogiej zimie. Najważniejsze pytanie to: jak bardzo Hachiken zmienił się przez ten czas? Jak przełoży się to na jego życie?

Durarara!! Saika # 1

Tokio, Ikebukuro… miasto spaczonej miłości! W Ikebukuro pojawia się tajemnicza siła, która sprawia, że ścieżki niektórych osób zaczynają się krzyżować… Licealistka, która nie potrafi odnaleźć swojego miejsca na świecie, dziennikarz brukowca gromadzący informacje na temat Ikebukuro, podejrzany nauczyciel dobierający się do swojej uczennicy, informator z siedzibą w Shinjuku i… “bezgłowy jeździec” na swoim czarnym jak smoła motorze! Czy dzisiaj Rozpruwacz zapragnie posiąść “jego”?

A teraz zwyczajowe informacje okołopremierowe:

  • Silver Spoon # 12 jest już do kupienia w naszym sklepie: LINK, Durarara!! Saika # 1 tak samo: LINK
  • W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomiki pojawią się za około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
  • Przedpłaty zostały już wysłane, dotrą do Was w przeciągu 2-3 dni roboczych.
  • Premiera kolejnego tomu Silvera zaplanowana jest na sam początek grudnia 2015, kolejna Durarara!! tak samo. Przedpłaty na ten oraz na kolejne tomiki są do nabycia w naszym sklepie internetowym: LINK
  • Mangi będą do nabycia na naszym stoisku podczas Japaniconu 6.

WP_20151009_15_38_37_Pro

 

2 odpowiedzi na “Silver Spoon # 12 i Durarara!! Saika # 1 już w sprzedaży.”

  1. Adriana pisze:

    Czy wiadomo, na ilu tomach ma się skończyć Łyżeczka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.