Silver Spoon # 2 już w sprzedaży

Jesteście gotowi na kolejny tom Silver Spoon’a? Mamy nadzieję, że tak, bowiem dotarła właśnie do nas dostawa z drukarni i świeże tomiki prosto z pieca (okej, dobra – prosto z maszyny drukarskiej) piętrzą się w naszym magazynie (choć nie mamy wątpliwości, że całkiem niedługo każdy z nich znajdzie sobie nowego właściciela) Czego można spodziewać się po tym tomie?

Wychowany w mieście Yugo Hachiken powoli przyzwyczaja się do sielskiego życia w szkole Ezono. W końcu nadchodzi uprawnione lato, które będzie wyjątkowo gorące, smakowite i… niestety śmierdzące.

A teraz garść informacji okołopremierowych:

 • Silver Spoon # 2 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni (przy czym w Matrasach może to potrwać trochę dłużej). Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne w środę/czwartek.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za około 3 dni robocze.
 • Kolejnego, trzeciego, tomu Silver Spoona można spodziewać się w sklepach w okolicy 10 kwietnia 2014, zaś przedpłatę na wszystkie kolejne aż do dziesiątki można znaleźć na stronie naszego sklepu: LINK

SS2front

13 odpowiedzi na “Silver Spoon # 2 już w sprzedaży”

 1. Haliss pisze:

  Mam pytanie: czy 11 tomik Silver Spoon będzie ostatnim? Bo translator coś tam z japońskiego mi przetłumaczył, a wiadomo jak to z tymi tłumaczami jest.

 2. Sumomo pisze:

  Ale super, jeden tomik więcej 😀 . Pewnie pojawi się w lipcu? A okładka będzie świetna, dodatkowo podkreślająca, że będą razem 🙂 .

 3. Adriana pisze:

  Czy jesteśmy gotowi? Od dwóch tygodni o niczym innym nie myślę, tylko o tej premierze (a jeszcze niedawno podsycyliście mój apetyt przykładowymi stronami, okrutni…).

  Znając tempo dostarczania waszych paczek, już jutro powinnam mieć swój tomik w rękach, akurat na relaks po egzaminie. Jak się mieszka w centrum dużego miasta, taka manga to balsam dla duszy. 🙂

 4. anon pisze:

  Czy ogłosicie na Love5 nowość?

 5. Midori pisze:

  Mam pytanie dotyczące Kuroshitsuji. W Japonii manga wciąż wychodzi, jednak u was można znaleźć tylko do XVIII tomu (Mrah, ta okładka *.*) czy na XIX tom trzeba będzie czekać nieco dłużej?

  • Waneko pisze:

   W przedpłatach mamy Kurosza do 18 tomu, bowiem do tylu są już zaprezentowane na sieci japońskie okładki (no chyba, że 19 tomik nam gdzieś przemknął przed nosem), 19-tka powinna zapewne niedługo się pojawić, autorka tej mangi nie miała problemów z terminami więc i tego tomu też się doczekamy za jakiś czas. I tak, 18 jest mrha-mrhaśna 🙂

 6. Juliei pisze:

  Jest mi strasznie przykro, że zapłaciłam za preorder i wciąż nie doszła do mnie przesyłka z Silver Spoon #2 🙁 wiem, że cierpliwość jest cnotą aczkolwiek… wygląda na to, że zamiast płacić wcześniej powinnam pojechać do Komiksiarni i tomik kupić tam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.