Special A # 02 już w sprzedaży

Trwało to zdecydowanie dłużej niż planowaliśmy, ale w końcu trafił do nas dobrze wydrukowany nakład drugiego tomu mangi Special A. Wyeliminowaliśmy wszystkie błędy w druku które pojawiły się w pierwszym nakładzie, tak więc możecie już bez strachu kupować najnowszy tom opowieści o rywalizacji pomiędzy Hikari a Takishimą.

Jeżeli ktoś zakupił wadliwy egzemplarz, to do końca lutego będziemy wymieniali przysłane lub przyniesione do nas tomiki na te bez błędów, bez dodatkowej opłaty.

Krótki opis tego, co znajdziecie w drugim tomie Special A:

Rywalizacja pomiędzy Hikari a Kei’m trwa nadal, lecz pojawienie się dwóch nowych postaci: nikomu nie znanego pomimo pełnionej przez niego funkcji przewodniczącego samorządu uczniowskiego oraz tajemniczego Yahiro komplikuje sytuację. Okazuje się jaki (brak) talentu do gotowania ma Hikari, zaś próba wsparcia wszystkich potrzebujących pomocy klubów sportowych w szkole może się okazać za dużym wysiłkiem, nawet dla kogoś tak wyjątkowego jak Hikari.

Zapraszamy do zamawiania.

2 odpowiedzi na “Special A # 02 już w sprzedaży”

  1. Ban pisze:

    Można już kupić w Empikach?

    • Waneko pisze:

      Jak najbardziej, SA 2 jest już w Empikach od jakiegoś czasu. Może być tak, że na dziale “prasa” go nie będzie, wtedy najlepiej w informacji lub w czymś podobnym poprosić o ściągnięcie z innego salonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.