Special A # 12 już w sprzedaży.

Ciut wcześniej niż planowaliśmy (za co raczej nikt się nie gniewa) dotarł już do nas najnowszy, dwunasty, tom mangi Special A. Poniżej znajdziecie krótki opis wydarzeń z tego tomu:

Dla klasy SA nadeszły gorsze dni! Ich ukochana oranżeria, w której spędzają tyle czasu, zostanie zniszczona, o ile nasi geniusze nie wygrają Krajowego Konkursu na Najlepszych Licealistów. Hikari nie może się doczekać początku tego nowego wyzwania, ale Kei i Ryuu kłócą się z powodu pewnej tajemniczej dziewczyny. Czy uda im się pokonać licealistów z Kokusen, czy też SA to tak naprawdę kolos na glinianych nogach?

A teraz reszta informacji:

 • Special A # 12 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają go zapewne w środę/czwartek.
 • Przedpłaty i prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za ok. 2 dni robocze.
 • Kolejnego, trzynastego. tomu można spodziewać się w sklepach w ok. 27 stycznia 2014, zaś w naszym sklepie internetowym oprócz wcześniejszych tomów można kupić też przedpłatę na kolejne tomy: LINK
 • Mangę tą będzie można oczywiście kupić na naszym stoisku podczas nadchodzącego konwentu B-XmassCon 4 w Krakowie, który to odbędzie się  w ten weekend. Oprócz SA # 12 będzie tam można też kupić np. ostatnie nowości Dengeki Daisy # 12 oraz Ao No Exorcist # 2, jak również nadchodzącą nowość, czyli Pandora Hearts # 8 (która dotrze do nas 29 listopada)

special a 12 front

5 odpowiedzi na “Special A # 12 już w sprzedaży.”

 1. mangi :) pisze:

  w ten weekend czas wyruszyć na podbój empiku 🙂

 2. Nyan pisze:

  Kiedy dodacie przedpłate na 21 tom Pandory Hearts?

 3. Normi-chan pisze:

  To oczekujcie mnie w sobotę na stoisku 😀

 4. Anita pisze:

  S.A. ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.