Special A # 15 już w sprzedaży

Teoretycznie 15 tom Special A jest już ostatnią z naszych premier na maj, ale faktycznie czekamy jeszcze na dostawy Pandora Hearts # 11 oraz DOGS: Bullets and Carnage # 7, wszystkie te trzy mangi będzie oczywiście kupić na naszym stoisku podczas konwentu Magnificon XII Expo w Krakowie. Ale na razie mamy premierę nowego SA, więc oto i krótki opis fabuły tego tomu:

Rozpoczynają się ferie, podczas których Finn i całe SA jadą wspólnie w jego rodzinne strony! Dobra zabawa zostaje jednak przerwana, gdy sekret Finna wychodzi na jaw! Co więcej, Hikari uwierzyła w przepowiednię wróżbity i postanawia zupełnie się zmienić… Zaś mama Megumi wraca, żeby dowiedzieć się kto złamał serce jej córce!

A oto reszta okołopremierowych informacji:

 • Special A # 15 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w czwartek lub piątek. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie będzie dostępna w salonach sieci Matras.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • Kolejnego, szesnastego, tomu tej mangi można spodziewać się w sklepach w okolicy 28 lipca 2014, zaś co do przedpłat, to są dostępne na stronie naszego sklepu: LINK
 • Przypominamy też, że tom 16 będzie przedostatnim z tej serii.

sa 15 front

12 odpowiedzi na “Special A # 15 już w sprzedaży”

 1. Psiak200 pisze:

  Zamierzacie dodać jakieś dodatku do ostatniego tomu lub wydać one shot special a, który jest podobno kontynuacją dalszych zdarzeń? 😉

 2. Youhei pisze:

  Przenieśliście premierę Dogs #10?

  • Rabbit pisze:

   Czemu premiera tak późno?

   • Haliss pisze:

    Prawdopodobnie DOGS #10 będzie miało premierę w Japonii pod koniec roku. Przynajmniej ostatnie tomiki w takim czasie się ukazywały. Waneko po prostu by się nie wyrobiło do grudnia.

    • Waneko pisze:

     Dogs # 10 powinno mieć w Japonii premierę około grudnia, tak więc wstawiają polską premierę na grudzień trochę się pospieszyliśmy, obecny termin jest bliższy prawdzie.

 3. Normi-chan pisze:

  Fajnie byłoby zobaczyć dalsze losy SA 😉 Manga jest prze fajna i mam nadzieje, że może coś się jeszcze tej autorki pojawi 😉 Szczególnie to poczucie humoru jest rozwalające xD

 4. Psiak200 pisze:

  Mogę na was liczyć, że wydacie nową mangę Jun Mochizuki? xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.