Special A # 9 już w sprzedaży

Planowaliśmy, że nowe SA dotrze do nas w ten piątek, ale na pewno fanów tego tytułu ucieszy fakt, że udało się wcześniej (zresztą nie tylko z tą mangą, bowiem Hatsukoi Limited # 3 będzie u nas jutro, a 5 tom Pandora Hearts równo za tydzień, czyli 29 maja). Poniżej znajdziecie krótki opis tego, co znajdziecie w tym tomie:

Hikari znowu przybywa do Londynu, tym razem jednak na życzenie dziadka Keiego. Podczas pobytu dowiaduje się, że Takishima jest rzekomo udręczony znajomością z nią. Dziewczyna postanawia ograniczyć kontakt z chłopakiem. W międzyczasie spędza miłe chwile w towarzystwie nowo poznanego księcia z małego kraju. Co prawda, ich drogi szybko się rozchodzą, lecz nie na długo, gdyż Finn, oczarowany długowłosą Japonką, rusza w ślad za nią do jej ojczyzny. Co na to Kei?

A teraz garść informacji na temat tej nowości:

 • Nowe SA jest już dostępne do kupienia w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach/sklepach komiksowych pojawi się za 1-2 dni (ale np. w warszawskiej Komikslandii już jest)
 • Przedpłaty/ prenumeraty są już spakowane i zostaną dzisiaj wysłane, powinny trafić do swoich adresatów w przeciągu 2-3 dni roboczych.
 • A propos prenumerat: tom 9 był ostatnim objętym poprzednią prenumeratą (która obejmowała tomy 1-9)
 • W naszym sklepie internetowym można już zamawiać przedpłatę na tom 10 (którego premiera planowana jest na połowę lipca), dodatkowo uruchomiliśmy też przedpłaty na tomy 11, 12 oraz 13.

Zapraszamy do zamawiania i życzymy miłej lektury.

SA9_cover

3 odpowiedzi na “Special A # 9 już w sprzedaży”

 1. Vermi pisze:

  A czy do sklepów(stacjonarnych) paczki też są wysyłane w poniedziałki czy także w inne dni tygodnia? 🙂

 2. Vermi pisze:

  O, to super. To teraz tylko czekać aż premiery trafią do mojego ulubionego sklepu 🙂
  Dziekuję za odpowiedź i życzę udanej sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.