Tasogare Otome X Amnesia # 1 już w sprzedaży

Niektórzy wierzą w duchy, my zaś wierzymy w to, że nasza dzisiejsza premiera, 1 tom Tasogare, ucieszy naprawdę wielu z Was! Ta nasza kolejna, po poniedziałkowej premierze Śmiechu w chmurach, nowa seria, dla pewności i informacji dodamy jeszcze: Tasogare jest 10 tomowym i jest serią zakończoną. A co można powiedzieć o fabule?

Akademia Seikyou nie jest zwykłą szkołą. Bo która zwykła szkoła jest plątaniną nieuczęszczanych korytarzy, nieużywanych przez nikogo klas oraz zapomnianych pokoi? I czy to normalne, że wśród uczniów krąży aż tyle historii o duchach, które podobno straszą na jej terenie? W takim właśnie miejscu naukę zaczyna pierwszoklasista Teiichi Niiya. Pewnego dnia, szukając wyjścia, trafia on do opuszczonego pokoju, w którym spotyka Yuuko Kanoe, tajemniczą dziewczynę która twierdzi, że jest? duchem. Jeżeli mówi prawdę, to w jaki sposób zginęła? Dlaczego po śmierci nadal nawiedza tę szkołę? I czemu tylko Teiichi zdaje się ją widzieć?

A teraz reszta informacji:

 • Tasogare Otome X Amnesia – Niepamięć panny zmierzchu # 1 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w czwartek lub piątek. Przypominamy, że ta manga(jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie jest dostępna w salonach sieci Matras.
 • Przedpłaty/prenumeraty (z obiecanymi plakatami, rzecz jasna) wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • Kolejny tom Tasogare planujemy na ok. 18 listopada, jednak przedpłaty na tomy 2-10 są już do kupienia w naszym sklepie internetowym: LINK
 • Przykładowe strony z 1 tomu można znaleźć tutaj: LINK

10d6fee54d26a29835f80cb2a15632447f8e01c2!8869248

 

11 odpowiedzi na “Tasogare Otome X Amnesia # 1 już w sprzedaży”

 1. Łukasz.T pisze:

  OO YEAHH!! w końcu.. nie mogę się doczekać aż ten tomik trafi w moje rączki wraz z plakacikiem ^^

 2. arhus pisze:

  Yay, wreszcie premiera :3 W ogóle to dzisiaj rano mnie olśniło, i mam do Was pytanie. Jak dawaliście plakat to Madoki DS to był zgięty na 4 razy bodajże, i po złożeniu był mniejszy od formatu mangi więc ładnie się zmieścił do wysyłki. Ale dopiero teraz sobie przypomniałam, że TOxA ma być na mniejszym formacie, w takim przypadku plakat będzie zgięty więcej razy żeby się zmieścił?

 3. kasiak pisze:

  Bardzo się cieszę że TOxA będzie w Polsce, i już nie mogę się doczekać jak dostanę tomik, ale to logo nadal boli jak patrzę na okładkę ;_;

 4. Kyle pisze:

  Drogie Waneko!
  “tę szkołę” lub “tą szkołą” ale nigdy przenigdy “tą szkołę”!!!

 5. kufukuu pisze:

  Piękna obwoluta , pewnie przeglądnę w empiku ale tytuł nie dla mnie : )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.