The Promised Neverland Light novel – “Wspomnienia mamy i siostry” już jest! Jeszcze na chwilkę wróćmy do tego niebezpiecznego świata!
Wieczór ucieczki dzieci z Grace Field. Sierociniec płonie, a w powietrzu unoszą się strzępy papieru. Obserwując tę scenę, Izabella przypomina sobie pewnego chłopca.
Z kolei Krone tuż przed śmiercią ucieka wspomnieniami do czasów szkoły dla przyszłych mam, która ją ukształtowała.
Zawarte w tym tomie opowieści rzucają nieco światła na historie dwóch hodowczyń, które stanęły na drodze Emmy i jej przyjaciół!
→ The Promised Neverland Light Novel – “Wspomnienia mamy i siostry” jest już do kupienia w naszym sklepie: KLIK
→ W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomiki pojawią się w około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
→ Przedpłaty zostały wysłane.
→ Mangi z serii The Promised Neverland, zamówicie tutaj: KLIK