Tokio dla Otaku – filmik i recenzja

Od premiery 4 tomu z serii Japonia Kultura Manga, czyli Tokio dla Otaku, minęło już trochę czasu i zapewne część z Was jeszcze waha się, czy warto zainwestować w tą książkę. Pomóc w podjęciu decyzji mogą Wam te dwie rzeczy: recenzja Tokio dla Otaku na stronie Tanuki.pl oraz film promocyjny poświęcony tej książce.

 

Zapraszamy do czytania/oglądania, a tych z Was którzy po zapoznaniu się z recenzją lub filmem najdzie ochota, by zaopatrzyć się w Tokio dla Otaku zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku.

2 odpowiedzi na “Tokio dla Otaku – filmik i recenzja”

  1. Vital pisze:

    Ten napis “tom 4” skutecznie zniechęca mnie do zakupu. Chciał bym aby to była po prostu książka na półce a nie jakiś tom z serii, której zbierać nie zamierzam. Niestety.

    • Waneko pisze:

      Tom 4 nie oznacza w tym przypadku, że trzeba zakupić 3 poprzednie tomy, by cieszyć się w pełni z 4 tomu. W skład serii Japonia Kultura Manga wchodzą 3 autonomiczne serie: Świat z papieru i stali (tom 1, zbiór felietonów o Japonii), Japoński Codziennik cz. 1 i cz. 2 (tomy 2 i 3, książkowa wersja bloga Polki mieszkającej przez wiele lat w Japonii) i Tokio dla Otaku (przewodnik po Tokio nakierowany na zwiedzanie miejsc znanych z anime i mang). No chyba, że chodzi tylko o ten napis “tom 4”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.