Tokio dla Otaku już w sprzedaży

Dzień wcześniej niż planowaliśmy trafiła do nas dostawa z drukarni z naszą najnowszą książką z serii Japonia Kultura Manga: Tokio dla Otaku. Jeżeli jeszcze nie wiecie o czym jest ta książka i z czym się ją je, to poniżej znajdziecie jej opis:

Wyjątkowy przewodnik po Tokio, stworzony z myślą o fanach mangi, anime i nowoczesnej Japonii.

Czytelnik znajdzie w nim miejsca, które zna ze swoich ulubionych filmów i komiksów. Książka zawiera także ciekawe informacje o zabytkach takich jak Pałac Cesarski czy świątynia Asakusa. Na kartkach książki znajdują się też opisy miejsc znanych z X-a, Death Note’a, Między Słowami i osiemdziesięciu innych historii. Czytelnik dowie się jak tam trafić, kiedy najlepiej je odwiedzać. Dodatkowo przewodnik oferuje informację z zakresu kultury, historii i mitologii, które mogą przydać się wszystkim fanom mangi i anime.

Książka zawiera także wspomnienia autorów z podróży do Tokio, z praktycznymi informacjami jak w sposób maksymalnie tani i wygodny zorganizować sobie wycieczkę po mieście, a jednocześnie jak nie przegapić ciekawych miejsc czy wydarzeń kulturalnych, festiwali i świąt.

 

Książka jest już dostępna w naszym sklepiku, niedługo trafi na Allegro a do salonów sieci Empik (będzie wystawiany w dziale z prasą) i do Matrasów trafi w ciągu najbliższych dni, to samo tyczy się innych sklepów. Przedpłaty oczywiście wysyłamy dzisiaj.

Dodatkowo przypominamy, że jeszcze tylko do końca tego miesiąca w naszym sklepiku można będzie zakupić po obniżonych cenach pozostałe książki z tej serii, czyli Świat z papieru i stali, Japoński Codziennik cz. 1 i Japoński Codziennik cz. 2, zaś jeżeli chcecie kupić wszystkie trzy książki z tej serii za jednym zamachem to są one dostępne w pakiecie.

Zapraszamy do zamawiania!

9 odpowiedzi na “Tokio dla Otaku już w sprzedaży”

 1. mello24 pisze:

  Kiedy wysyłka?

 2. Mongoholiczka pisze:

  Kiedy będzie w Empikach ?

 3. liswitalis pisze:

  Na pomorzu w Słupsku niedostępne ani w Empiku ani w Matrasie, nie wiedzą nawet czy będą mieć u siebie.

  • Waneko pisze:

   W takim przypadku należy interweniować w swoim lokalnym Empiku, my nie możemy wpływać na rozdzielenie naszych książek i mang po poszczególnych salonach.

 4. Molly pisze:

  W Lublinie taka sama sytuacja. Więc albo nie mają, albo nie wiedzą, że mają i trzeba przetrząsnąć wszystkie pułki:)

 5. mello24 pisze:

  Ja już mam swój egzemplarz 🙂

 6. Molly pisze:

  Ja też wygrzebałam i zakupiłam:):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.