Utsubora już jest!

Kochani!

Dotarła do nas kolejna nowość na Dwudziestolecie Waneko – Utsubora! Czy jesteście gotowi by zagłębić się w tę intrygującą historię?

Mizorogi to pisarz, który padł ofiarą niemocy twórczej. Udaje mu się jednak ją przełamać i zacząć ponownie tworzyć, dzięki czemu otwiera się przed nim perspektywa wielkiego powrotu z nową powieścią zatytułowaną “Utsubora”. Pisanie kolejnego rozdziału przerywa telefon z policji. Zostaje wezwany do identyfikacji zwłok. W telefonie zmarłej Aki Fujino śledczy odnajdują zaledwie dwa kontakty – jeden do pisarza, drugi do niejakiej Sakury Miki, która podaje się za siostrę bliźniaczkę denatki. Co łączyło Mizorogiego z piękną Aki? Jakie okoliczności towarzyszyły jej śmierci? Czy Sakura naprawdę jest tym, za kogo się podaje? A może to pisarz coś ukrywa…?

→ Utsubora jest już do kupienia w naszym sklepie: KLIK
→ W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomiki pojawią się w ciągu .
→ Przedpłaty zostały już wysłane.

2 odpowiedzi na “Utsubora już jest!”

  1. Łukasz.T pisze:

    No i gitara ^^ Czekam na paczkę 😈

  2. anego pisze:

    Kochani nie wiem czy wiecie, ale w informacji podawanej zaraz po otwarciu waszego sklepiku pojawia się błąd w datach. W ogłoszeniu o urlopie pojawia się rok 2018 i 2019 zamiast 2019 i 2020. Ale może tak ma być, a ja coś źle zrozumiałam???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.