"Współczesna Japonia w pytaniach i odpowiedziach" czyli książka od Waneko już w sprzedaży

Nie wspominaliśmy o tym wcześniej, ale ostatnio dotarła do nas z drukarni pewna książka, do której powstania przyłożyliśmy rękę (albo nawet i kilka rąk, tak po prawdzie).

Jest to “Współczesna Japonia w pytaniach i odpowiedziach”,  spośród innych podobnych pozycji dostępnych w naszym kraju wyróżnia ją styl, w jakim została napisana (cała książka jest stylizowana na rozmowę Polki z Japończykiem) oraz fakt, że jest to tytuł dwujęzyczny – wszystkie zawarte w nim treści są zapisane po polsku jak i po japońsku. Z tego powodu jest to tytuł godny poleceni osobom uczącym się języka japońskiego i chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat tego odległego i fascynującego kraju.

Książka ta liczy sobie 250 stron i można ją nabyć w naszym sklepie internetowym za jedyne 10 zł (LINK), dodatkowo niedługo powinna pojawić się w części księgarni i sklepów internetowych z którymi współpracujemy (np. w Komiksiarni – LINK, poznańskim KIKu lub w sklepie wydawnictwa Kirin – LINK).

WP_20150625_13_41_54_Pro

6 odpowiedzi na “"Współczesna Japonia w pytaniach i odpowiedziach" czyli książka od Waneko już w sprzedaży”

 1. Riv pisze:

  Będzie dostępna w Empiku? *-*

 2. Łukasz.T pisze:

  Nom chciałbym kiedyś nauczyć się Japońskiego ^^ hmm ta książka mnie zainteresowała i możliwe ze sobie ją kupie.

 3. Sewa7 pisze:

  Ooooo! Ale fajnie! Ja z japońskiego znam tylko randomowe słówka jak: “kawaii” czy “nani”, ale to może być cos lepszego 😀

 4. Roshin pisze:

  Bardzo ciekawy pomysł. 🙂 W sumie niewiele jest dwujęzycznych książek, a z japońskim jeszcze mniej.

 5. Ayomi pisze:

  10 złotych to nie tak wiele, ale to jednak pieniądz… A mnie ostatnio na nic nie stać >< Jeżeli uda mi się to w któreś zakupy wcisnąć, z chęcią się w ową książkę zaopatrzę, bo pomysł naprawdę oryginalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.