Wyniki konkursu Dimension W

Kochani!

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu w klimatach Dimension W bardzo dziękujemy za licznie nadesłane prace! Zaskakujecie nas swoją kreatywnością i wykonaniem prac. Aż serce się raduje. Niestety, nie możemy wszystkich nagrodzić…

Żeby nie przedłużać:

DOW44W6

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy ich do zgłoszenia się po nagrody.

Dla przypomnienia:

1. miejsce – 3 tomiki mang
2. miejsce – 2 tomiki mang
3. miejsce – 1 tomik mangi.
Maile prosimy wysyłać z tych samych adresów co zgłoszenia.

1. MIEJSCE

W-wymiaowy przerzutnik energo-materii – Aleksander Lakutowicz
W-wymiaowy przerzutnik energo-materii Schemat wizualny
W-wymiarowy Przerzutnik Energo-Materii:
(1) Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają, iż cząstki subatomowe będące podstawowym budulcem materii (fermiony) podobnie do cząstek przenoszących oddziaływania (bozonów) wykazują cechy dualizmu korpuskularno-falowego, co prowadzi do wniosku, iż (jako że fala jest w zasadzie tylko fizyczną manifestacją energii) materia jako taka jest równoważna z czystą energią (tzw. teoria energo-materii).
(2) Jeżeli do syntezatora struktur kwarkowych dostarczymy z wymiaru W poprzez ogniwo wystarczającą ilość energii będziemy w stanie wygenerować strumień antymaterii o ściśle ustalonym składzie cząsteczkowym i stałym poziomie energetycznym, nazywany Wzorcem Istniejącej Energo-Materii [WIEM].
(3) Nakierowując strumień WIEM na dowolny przedmiot, znajdujący się w komorze anihilacyjnej, doprowadzimy do jego zniszczenia i wypromieniowania ściśle określonych stanów energetycznych, możliwych do wychwycenia przez system Ciekłokrystalicznych Analizerów Polowych [system CAP].
(4) Bazując na rodzaju i ilości energii pochodzącej z rozpadu próbki materii oraz niezanihilowanych cząstek WIEM specjalne koprocesory wspomagające system CAP tworzą sygnaturę energetyczną zniszczonego obiektu, która jest jego negatywem, zapisanym na nietrwałym nośniku, jakim jest czysta energia.
(5) Sygnatura zostaje przesłana, jako zaburzenie w strukturze wymiaru W, do ogniwa odbiorczego, które pobierając zmienne natężenie mocy niejako „odczytuje” wzorzec obiektu i przekazuje go do syntezatora struktur kwarkowych, tworzącego na podeście resyntezy, w miejsce uprzedniego zgrabnego stosiku antymaterii (strumienia WIEM), kopię molekularną wcześniej zniszczonego obiektu.
Działanie „po ludzku”:
(6) Z pomocą wygenerowanego strumienia antymaterii dokonujemy skanu niszczącego obiektu, dane wysyłamy po przez wymiar W w dowolne miejsce wszechświata, gdzie następuje resynteza i obiekt pojawia się w nowej lokalizacji.
(7) Mówiąc jeszcze prościej – teleportacja.
UWAGI:
(8) Stosując nielegalne ogniwa pozbawione limitów zabezpieczających (w tym tzw. „Numerów”) można utrwalić sygnaturę energetyczną, dzięki czemu zaistnieje możliwość wielokrotnego nadania jej przez wymiar W – w takim wypadku przerzutnik zmieni się w W-wymiarowy Replikator Energo-Materii.
(9) NALEŻY ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PODCZAS TELEPORTACJI ISTOT ŻYWYCH (ZWŁASZCZA ROZUMNYCH) Z WYKORZYSTANIEM POWYŻSZEGO WYJĄTKU – klonowanie jest nielegalne i może prowadzić do szeregu komplikacji prawno-etycznych.

2. MIEJSCE

Alpha Fixer 2000- Weronika Mellem

rys

 

 

3. MIEJSCE

Mikro robot domowy- Kufukuu

WANEKO KUFUKUU

Robot Domowy jest urządzeniem niezbędnym w przyszłości. Te zaledwie 10cm ustrojstwo ma pod nadzorem cały nasz dobytek. Jego wielkość i kończyny z przyssawkami pozwalają mu dostać się w każdy zakamarek. Dzięki umieszczonym nad obiektywem skanerze może poruszać się po pomierzeniach bez jakichkolwiek wypadków. Monitor dotykowy z tyłu pozwala nam wprowadzić w system zadania jednorazowe ( takie jak “Znajdź klucze” ) oraz całodniowy grafik obejmujący zadania domowe i godziny ich wykonania ( np. “Obudzić mnie – 9.00”, “Włączyć ekspres do kawy – 9.10” itd ).

2 odpowiedzi na “Wyniki konkursu Dimension W”

 1. Ayomi pisze:

  PODZIW. Ogromny i niezaprzeczalny podziw z mojej strony dla autorów! Nie tylko za pomysł – chociaż to klucz do sukcesu, bo bez pomysłu nie ma nic – ale za wykonanie/przedstawienie go! Po prostu cuda, które sama chętnie przygarnęłabym do domu XD
  Dla mnie co prawda wynalazki podobają się w odwrotnej kolejności – Mikro Robot Domowy po prostu skradł moje serce, przygarnęłabym… ^^

 2. Liffa pisze:

  Wszystkie prace taki śliczne *_*
  Sama muszę się kiedyś skusić i wziąć w czymś udział xD
  Ale to tyle czasu zajmuje… więc tym większy mój podziw dla autorów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.