Wyniki konkursu Magi

Kochani!

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu w klimatach Magi bardzo dziękujemy za licznie nadesłane prace! Zaskakujecie nas swoją kreatywnością i wykonaniem prac. Wybór był bardzo duży, a prace naprawdę przepiękne! Aż serce się raduje. Kiedy zaś przyszło do wybierania pierwszych trzech miejsc, zaczęły się burzliwe dyskusje. Bardzo długo nie mogliśmy się zdecydować. Niestety, nie możemy wszystkich nagrodzić, ale zwiększyliśmy trochę liczbę prac nagrodzonych.

Żeby nie przedłużać:

MIEJSCE 1.- 3 nagrodzone prace (kolejność przypadkowa) :

1. Aleksandra RedFox Damasiewicz

konkurs-aleksandra-redfox-damasiewicz

Koleżka z rysunku nazywa się Wi Fi, pomieszkuje sobie w ruterze (to jego naczynie) i, jak widać, jego zdolnością jest generowanie superszybkiego, bezprzewodowego Internetu na całym świecie. Za życiowy cel postawił sobie rozprzestrzenianie zdjęć śmiesznych kotów i bezsensownych memów na całej kuli ziemskiej. Jego tajną bronią jest fanserwis, plus odkręci każdy słoik, jak się go ładnie poprosi.

2. Katarzyna Sagallie Ptasińska

katarzyna-sagallie-ptasinska

Oto i Felix, dżin zamieszkujący starą, porzuconą filiżankę, obecnie znajdującą się na jednym z miejskich wysypisk we Francji – znajdziesz, potrzesz i proszę, przed Tobą wyrasta fioletowy mężczyzna, zmuszony spełnić Twoje życzenie. Ale, ale, nie takie byle jakie życzenie! Za kompletne nic jest w stanie wymazać jedno wydarzenie z Twojego istnienia, więc przemyśl dobrze czy na pewno chcesz wykasować wybrany moment; gdyż następnego dnia możesz obudzić się w kompletnie innym świecie.

3.  Jonatan Wołoszczak-Gałązka

dzin-konkurs-jonatan-woloszczak-galazka

 

Wypowiadając magiczne słowa Ampara Dimpara a cza cza ku, przyzywamy dżina imieniem Karakaz. Mocą owego dżina jest komunikowanie się z zaświatami, więc jeśli masz jakieś nie załatwione sprawy albo chcesz dowiedzieć się czegoś od naszych przodków, wezwij właśnie jego. Naczyniem Karakaza jest metalowa figurka o wartości kilku złotych, przedstawiająca głowę słonia.

MIEJSCE 2. -3 nagrodzone prace (kolejność przypadkowa) :

 1. Urszula Szerszeń

sudu-urszula-szerszen

Sudu mieszka w komodzie. Jest leniwy, lecz ciekawski; pasjonują go ludzie.
Sudu nie ma żadnych zasad (może ingerować w uczucia ludzi, tworzyć żywe stworzenia z niczego, cofać czas, itp.), to osoba, której służy musi potrafić zapanować nad swoimi żądzami, aby z jej powodu na świecie nie zapanował chaos.

 2. Aleksandra Migner

aleksandra-migner

Jest to dżin który manipuluje czasem. może przenosić się w czasie o kilka minut i zmienić wiek przedmiotów martwych, ludzi oraz zwierząt ale tylko na ograniczoną ilość czasu . Jego naczyniem jest zegarek kieszonkowy.

3. Dagmara Rabenda

dagmara-rabenda

Isir to nietypowy dżin bo specjalizuje się w leczeniu wszystkiego: od złamanej nogi, przez raka aż po złamane serducho. Jest serdeczna i wesoła jednak czasem także złośliwa ponieważ poza pomocą, jej magia potrafi także szkodzić wywołując dziwne mutacje oraz problemy dokuczające napastnikom. Jest skuteczną pomocą w ratowaniu życa jak i w walce a jej metalowym naczyniem, a raczej naczyniami są bransoletki na ramiona identyczne do tych które ma na sobie.

MIEJSCE 3.- 2 nagrodzone prace (kolejność przypadkowa) :

 1. Anna Rushieru Hoffa

  waneko-contest_rushieru-deviantart-com-kopia

  Od dawna wiadomo, że dżiny mogą przyjmować różne formy – także zwierzęce, jak mój “koci” dżin przedstawiony na obrazku. Idzie za duchem czasu i znaleźć go można już nie tylko w starych arabskich lampach. Umiejętnościami nie różni się szczególnie od innych dżinów (standardowe spełnianie życzeń) chociaż potrafi też pomóc właścicielowi i, jak przystało na kociego dżina, sam po sobie posprzątać i otworzyć puszkę z rybą.

 2.  Dagmara Sarniak

dagmara-sarniak-suna

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy ich do zgłoszenia się po nagrody.

Dla przypomnienia:

1. miejsce – 3 tomiki mang
2. miejsce – 2 tomiki mang
3. miejsce – 1 tomik mangi.
Maile prosimy wysyłać z tych samych adresów co zgłoszenia.

3 odpowiedzi na “Wyniki konkursu Magi”

 1. Eiko pisze:

  Przepiękne prace! 🙂 Nie można oderwać oczu.
  Rysunkowo mega mi się podoba praca nr 2 i 3 (te światło i cienie <3) z miejsca drugiego, a pomysłowo nr 1 i 2 z miejsca pierwszego. Parsknęłam też śmiechem przy kocie wychodzącym ze zwykłej biurkowej lampy 😉 Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.

 2. Magola pisze:

  nie kumam czemu pozycje nr 2 i 3 z 2 miejsca nie są na 1. 2 obrazek z 2 miejsca jest o niebo lepszy niż 2 z 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.