Wyniki konkursu Orange

To był jeden z najtrudniejszych do oceny konkursów, porównywalny z tym Madokowym. Nadesłanych listów było od groma (nawet dzisiaj w skrzynce znaleźliśmy trzy nowe – tak, je też przeczytaliśmy i oceniliśmy), zdecydowana większość z nich prezentowała wyrównany, wysoki poziom… Nie było łatwo zdecydować które z nich są “te najlepsze”, ale w końcu się udało.

Główne nagrody (prenumeraty na wszystkie tomy Orange jakie powstaną) otrzymują…

 • Dominika Chybowska
 • Natalia Bubel

Ale to nie koniec! Z racji na dużą ilość nadesłanych prac postanowiliśmy trochę powiększyć pulę nagród i w ten sposób nagrodzone 1 tomikiem Orange zostaną również następujące trzy osoby…

 • Marta Woźniak
 • Zuzanna Boruc
 • Alicja Żuchowicz

Wiadomość do nagrodzonych: Wasze mangi zostaną wysłane w dniu premiery w poniedziałek, razem z wszystkimi przedpłatami.

Dodamy jeszcze, że tak naprawdę nagrodzić chcielibyśmy jeszcze wiele innych listów (te tajne kody i szyfry, zakrwawione i nadpalane strony, piękna kaligrafia oraz zakręcone pomysły) ale mamy nadzieję, że publikacja wszystkich nadesłanych prac (w formie zbiorczego PDFa, jak czas pozwoli z naszymi komentarzami do każdej z nich) jakoś wynagrodzi Wam Wasz trud (i poniesione koszty, w końcu Poczta Polska to nie organizacja charytatywna). Ich publikacja planowana jest na pierwszy tydzień listopada.

Na koniec jeszcze raz dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszym konkursie. Liczymy, że podczas pisania swoich listów bawiliście się równie dobrze co my, podczas ich czytania, zaś sobie życzymy, aby jak najwięcej z Waszych przepowiedni się spełniło. Znaczy, tych dobrych. Te zwiastujące nasz upadek, załamanie rynku mangowego i III Wojnę Światową raczej wolimy sobie darować.

No i inwazja kosmitów.

To też raczej niezbyt.

WP_002298

 

12 odpowiedzi na “Wyniki konkursu Orange”

 1. Eli pisze:

  Gratuluję zwycięzcom

 2. Nighty pisze:

  Gratuluję szczęśliwym wygranym! Szkoda, że mi się nie udało, ale najwidoczniej były lepsze listy 🙂 Już się nie mogę doczekać, aby przeczytać, jakie pomysły podbiły serce Wydawnictwa Waneko 🙂

 3. Sumomo pisze:

  Zdecydowanie gratuluję zwycięzcom 🙂 . Widocznie ja napisałam tak beznadziejny list, że mój został niezauważony i nie miał szans z innymi 😀 .

  • Sumomo pisze:

   Mam pytanie. Do kiedy można składać przedpłaty Orange #1 ? Proszę, żeby można było jeszcze 2 listopada, bo nie wiem czy mi się uda dzisiaj 🙁 . A też chcę zakładkę i czekać na listonosza zamiast iść do Empiku.

   • Waneko pisze:

    Tak, można do 2 listopada

   • Sumomo pisze:

    Czy jest szansa, że jak zamówię przedpłatę Orange, to na specjalną prośbę, będę mogła dokupić ten dodatkowy karton i przedpłata zostanie do mnie wysłana w kartonie? Zależało by mi na tym, poza tym jak się płaci, to co za problem?

    • Waneko pisze:

     niestety jest problm, bowiem po dodaniu kartonu paczka z manga nie będzie się łapała do wymiaru A – co wiąże się z większymi kosztami wysyłki.

    • Sumomo pisze:

     Jesli tak sprawa wygląda jestem skłonna dopłacić te kilka zł do mojej przedpłaty. Z pytaniem o ten karton napisałam też emaila jakiś czas temu.

    • Sumomo pisze:

     Przepraszam za powtórzenie komentarza, pisałam z telefonu i jakoś mi się zdublowało.

 4. Berii pisze:

  Gratki 🙂 tez jestem ciekawa tych wszystkich listow 🙂 kto co przewidzial i w ogole te wszystkie pomysly (btw. inwazja kosmitow? :P) no i jakie byly Wasze reakcje na nie 😉

 5. mangi :) pisze:

  gratuluję zwycięzcom 🙂
  napisałam, ale tak wypadło, że zdążyłabym tylko wysłać skan mailem (ale co tam, i tak bym nie wygrała XD)

 6. saba-chan pisze:

  Pytanie niezwiązane z tematem. Kiedy umieścicie kolejny filmik z kolekcjami mang?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.