X Clamp # 01 jest znowu dostępny.

Do naszego sklepiku trafił właśnie X Clamp # 01, pierwszy tom z całej serii dodruków tej serii od Wydawnictwa JPF. Jest to idealna okazja by zacząć kompletować tą serię, bowiem początkowe tomy były od dawna niedostępne.

Zapraszamy do zamawiania.

4 odpowiedzi na “X Clamp # 01 jest znowu dostępny.”

 1. Sil pisze:

  Stokrotne dzięki 🙂 Mam X Clampa 12 tomów i jak dotąd nie udało mi się skompletować brakujących tomów 🙂 Pisałam nawet do JPF czy by dodrukowali, a tu szok 😀 Jestem ogromnie wdzięczna!!

 2. Ban pisze:

  Ja też zastanawiałam sie, czy udam mi się kupić całą serię. Tom 1 już do mnie jedzie : D

 3. jammie_84 pisze:

  Mam X Clamp’a tom 1 zamówiłam miesiąc temu i poprosiłam o dodrukowanie kolejnych brakujących tomów żebym kupiła po kilka sztuk.W tej chwili udało mi się uzbierać 13 tomów, mam nawet 17 tom X-a.Wysłałam emalia do manganime redaktora naczelnego który skontaktował się z wydawnictwem J.P.F jak sprawa będzie wyglądać, napisał do mnie że za miesiąc wejdą kolejne tomy 2, 3, i 4 muszą stopniowo uzupełniać,więc nie mogłam zamówić całą serię na raz, muszę czekać w marcu po następne 3 tomy.

 4. jammie_84 pisze:

  W zasadzie tom 18 X Clamp jest nieukończony. Sprawdzałam jak wygląda przedostatni 19 tom który był przetłumaczony na amerykański,przejrzałam wszystkie ilustracje i okazuje się że jeszcze to nie koniec,aż zdziwiłam się, więc tom 20 na pewno jest już ostatnim. Czemu tak się dzieje czy wogóle X został w Japonii ukończony? Chcę żeby dołączyli 2 ostatnie tomy u nas w Polsce, więc napiszę do wydawnictwa J.P.F czy u nas też wejdą tomy 19 i 20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.