Yonemi Kamon przedstawia czyli Battle Royale # 10 już w sprzedaży

Witam, kochaneczki! To ja, Yonemi Kamon, wychowawca młodzieży , człowiek wielu talentów (z których większością niestety muszę się kryć przed światem… Ludzie to tacy ignoranci…) oraz obiekt pożądania wszystkich niewiast! Aura za oknami raczej nie nastraja do wycieczek do sklepu, ale jestem pewien, że dla nowego tomu Battle Royale będziecie skłonni do opuszczenia domowego ciepełka w celu zdobycia swojego egzemplarza! Wielu z was pewnie zaginie w zamieciach, ale jak to mówił jeden z moich odwiecznych idoli: “Śmierć jednej osoby to tragedia, milion – statystyka” Ale dość już o mnie i o pogodzie, pora na streszczenie wydarzeń z tego tomiku:

Po śmierci przypadkowo otrutej Yuki Nakagawy, między uczennice ukrywające się w latarni morskiej wkrada się chorobliwa podejrzliwość, która doprowadza do masakry. Jak na ironię, przeżywa tylko Yuko Sakaki, która zapoczątkowała tragedię. Shuuya Nanahara, dla którego to przeznaczona była doprawiona trucizną potrawa, słysząc strzały, przybiega na miejsce rzezi. Oszalała ze strachu Yuko kieruje broń w jego stronę. Ci, którzy ufają bliźnim, muszą zostać zabici. Czy to cała prawda o krwawej rozgrywce? Mimo okrutnych reguł, Shuuya wciąż wierzy w ludzi. Tylko czy takie myślenie ma przyszłość?

A oto reszta informacji, która może Wam się do czegoś ewentualnie przydać:

  • Battle Royale # 10 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni (przy czym w Matrasach może to potrwać trochę dłużej). Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne w poniedziałek/wtorek.
  • Przedpłaty i prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za ok. 2-3 dni robocze.
  • Kolejnego, jedenastego. tomu można spodziewać się w sklepach na początku marca 2014, zaś w naszym sklepie internetowym oprócz wcześniejszych tomów można kupić też przedpłatę na kolejne tomy: LINK
  • Mangę tą będzie można oczywiście kupić na naszym stoisku podczas nadchodzącego konwentu PA!Con w Warszawie, który to odbędzie się  w ten weekend. Oprócz niej będzie tam można też kupić np. Pandora Hearts # 8 oraz DOGS: Bullets and Carnage # 4.

I to chyba tyle, jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie, zawczasu życzę Wam dużo sprośności pod choinkę i wszystkiego najle… najgorszego w nowym roku.

Wasz przyjaciel

Yonemi “Słodziak” Kamon

br10front

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.