Yonemi Kamon przedstawia, czyli Battle Royale # 11 już w sprzedaży

Jak zawsze witam Was serdecznie, dziubaski! To ja, Yonemi Kamon, chluba japońskiego systemu edukacyjnego, wychowawca młodzieży, przyszły laureat Orderu Uśmiechu! Co prawda na to ostatnie muszę jeszcze trochę poczekać, bowiem z niewiadomego mi powodu moje zgłoszenia do tego odznaczenia co rok są odsyłane z adnotacją “Nie, nigdy, jest Pan chorym zboczeńcem, proszę już więcej do nas nie pisać”… Dziwne, prawda? Może to przez to że kocham moich uczniów… na zabój? Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać, cha cha! (Jeżeli kogoś to nie śmieszyło to ma zostać po lekcjach, wytłumaczę temu komuś dobitnie lub dogłębnie, że jestem komediowym geniuszem) Znowu się rozgadałem, aby nie przedłużać macie tu, pymcie rymcie wy moje, opis fabuły tego tomu:

Sugimura w końcu znajduje Kotohiki. Ale jakie jest jej nastawienie…? Grupa Nanahary odbiera sygnał od Sugimury. Krótki czas spędzony z Kotohiki Sugimura wykorzystuje by wyznać jej swoje uczucia. Przyrzeka ją chronić, niestety napotyka najsilniejszego z wrogów – Kiriyamę. Czy poczucie sprawiedliwości zwycięży ze strachem przed wrogiem, który bezlitośnie morduje kolegów z klasy? Walcząc z Kiriyamą Sugimura zadaje sobie pytanie o to co stanowi o prawdziwej sile człowieka oraz czym jest sprawiedliwość.

A teraz garść informacji o samej premierze:

 • Battle Royale # 11 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne w poniedziałek lub wtorek (np. warszawski sklep komiksowy Geek Zone dostanie BR # 11 już w ten poniedziałek)
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za około 3 dni robocze.
 • Kolejnego, dwunastego, tomu tej mangi można spodziewać się w sklepach w okolicy 6 czerwca 2014, zaś przedpłaty na wszystkie kolejne są dostępne na stronie naszego sklepu: LINK

To tyle z mojej strony na dzisiaj, do zobaczenia przy okazji premiery następnego tomiku opowiadającym krwawą historię moich edukacyjnych eskapad!

PS. Przy okazji chcemy poinformować, że w wyniku naszego błędu reklama sklepu komiksowego Geek Zone na końcu tego tomiku nie wydrukowała się w taki sposób jak powinna. Bardzo przepraszamy za tą pomyłkę, powstała ona wyłącznie z naszej winy.

br11front

7 odpowiedzi na “Yonemi Kamon przedstawia, czyli Battle Royale # 11 już w sprzedaży”

 1. Rii pisze:

  Tak z innej beczki ,wiadomo cuś kiedy pojawi się nowa podpowiedź w komnacie waneko ?

  • Waneko pisze:

   Dopiero za tydzień najwcześniej, do tego czasu może strona japońska wyśle nam umowy abyśmy mogli już na 100% zabrać się za podpowiedzi i ustalić datę ogłoszenia.

 2. Shyouko pisze:

  Jak ja się doczekać nie mogę ;_;

 3. Mati-kun pisze:

  Kiedy mniej więcej można sie spodziewać ogłoszenia, tytułów tych jedno- i dwutomówek które wam przesyłaliśmy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.