Yonemi Kamon przedstawia czyli Battle Royale # 9 już w sprzedaży

Witam, moi drodzy! To znowu ja, wasz ukochany wychowawca, pedagog i człowiek renesansu – Yonemi Kamon! Dawno się nie widzieliśmy, prawda? I tak, przyznaję, ja też się stęskniłem za waszymi pysiami tak jak wy łaknęliście tego raczenia swoich oczek moim widokiem. owy miesiąc, nowy rok szkolny i nowy tomik Battle Royale – nie ma dla mnie piękniejszej chwili! Ale my tu gadu gadu, a zwłoki stygną, jak to zwykłem mawiać, mcha cha cha! Poniżej znajdziecie opis kolejnego tomu moich (i tych wnerwiających szczeniaków, którzy kręcą się po wyspie, płaczą i nawzajem zabijają) przygód:

Hiroki Sugimura, mistrz Kung-Fu, wśród walczących ze sobą na śmierć i życie uczniów klasy 3B liceum Shiroiwa, stara się odnaleźć ukochaną. Chłopak jest głęboko poruszony widokiem kolejnych ciał zamordowanych kolegów i koleżanek. Bywa, że na przemian płacze z bezsilnej wściekłości i chęci zemsty. Jednocześnie w latarni morskiej zranionym przez Kiriyamę Nanaharą troskliwie zajmują się jego koleżanki z klasy, oprócz jednej, w sercu której narasta obsesyjny lęk przed nowym towarzyszem. Wkrótce jej chorobliwy niepokój doprowadzi do kolejnej masakry. Czy aby uwolnić się od koszmaru, trzeba przyjąć bezwzględne reguły gry? Trwa bezpardonowa walka o przeżycie. Pozostało 15 uczniów.

Już nie możecie się doczekać, aż dostaniecie ten tomik w swoje łapki, prawda? To teraz posłuchajcie kilku wiadomości parafialnych dotyczących tego tomu, jego dostępności w sklepach i tego, kiedy możecie się spodziewać kolejnego tomu:

 • 9 tom BR jest już dostępny w sprzedaży w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 3 dni robocze. W sklepach komiksowych manga pojawi się w poniedziałek/wtorek.
 • Przedpłaty już są pakowane i zostaną dzisiaj wysłane.
 • A propos przedpłat: macie tu link do przedpłaty na tom 10: LINK
 • Kolejnego zaś, 10, tomu możecie się spodziewać na samym początku grudnia, dzięki czemu już wiecie co kupić swojej babci pod choinkę.

To tyle na razie, pozostaje mi życzyć Wam miłej lektury i tego, aby ilość krwi, flaków i płynów ustrojowych w tym tomiku spełniła wasze oczekiwania, zaś Wasz ukochany bohater/bohaterka zmarł/zmarła tragiczną i bolesną śmiercią.

Całuski,

Yonemi “Słodziak” Kamon

br9 front

2 odpowiedzi na “Yonemi Kamon przedstawia czyli Battle Royale # 9 już w sprzedaży”

 1. Marajoshi pisze:

  Mam takie pytanie z innej beczki, czy byłaby taka możliwość lub chociaż pomyślelibyście nad wydaniem Mirai Nikki? Jestem pewna, że sporo osób by ją chciało. 🙂

 2. Ana pisze:

  Uwielbiam zapowiedzi nowych tomów BR 😀 Babcia by mnie chyba wydziedziczyła, gdybym jej kupiła tomik pod choinkę i by przeczytała (choć rzecz jasna by nic nie zakminiła, czytając historię od końca, tj. od lewej :P).
  Ale sobie można kupić pod choinkę/ na mikołaja. I dzięki za zacne życzenia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.