Zakładki i dodatek Kabukicho Bad Trip

Kochani,

Dostaliśmy już akceptację strony japońskiej na zakładki i dodatek do Kabukicho Bad Trip!

Tak prezentują się pocztówki, które będą dodatkiem do pierwszego tomu (premiera już 28 marca) zakupionego w naszym sklepie.

Osoby, które zakupią/zakupiły przedpłatę/prenumeratę mają gwarancję otrzymania dodatku.

Pamiętajcie, że dodatki do naszych mang dodawane są jedynie do zamówień w naszym sklepie internetowym, a przedpłaty zamykamy w ostatnią niedzielę przed premierą danego tomiku!

Jeśli po rozesłaniu przedpłat (czyli po dniu 28 marca) zostaną jakieś pocztówki będziemy je dokładać (do czasu wyczerpania zapasów) do zamówień, w których znajdzie się pierwszy tom serii Kabukicho Bad Trip.

A tak wyglądają zakładki, które już dokładamy do Waszych zamówień 🙂 (na zdjęciach widzicie przód i tył jednego wzoru zakładki):

Przedpłaty na pierwszy tom Kabukicho Bad Trip, którego premiera już 28 marca, możecie zamówić tutaj: KLIK

Pamiętajcie, że zakładki nie są dodatkiem do serii, a materiałem reklamowym, dodawanym losowo do zamówień w naszym sklepie. Jeśli chcecie dostać jakiś konkretny wzór zakładki, musicie napisać o tym w komentarzu do zamówienia. Należy jednak pamiętać, że zakładki w naszym sklepie są kolejną formą ulotki, oznacza to, że nie zawsze jest możliwość dołożenia pożądanego wzoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.