Zasady rozdawania japońskich tomików

Zanim przejdziemy do zasad rozdawania tomików, musimy przypomnieć o odbiorze tomików już zarezerwowanych. Jeśli w ciągu dwóch tygodni tomiki nie zostaną odebrane, REZERWACJA ZOSTANIE ANULOWANA.

A oto nowe zasady:

Tomiki japońskie można dostać za darmo. Taki tomik można otrzymać dopiero ok. 4 miesiące po polskiej premierze (zarezerwować go można już po 3 miesiącach od dnia premiery).

Rezerwacja:

1. Wysyłamy maila na adres waneko@waneko.pl Należy pamiętać, aby mail był napisany poprawnie. Maile z tytułem “japoński tomik” i treścią np. Karneval 9 będą uznawane za spam. W treści maila powinny znajdować się następujące informacje: jakim tomikiem jest się zainteresowanym, jaka forma odbioru i kiedy oraz imię i nazwisko osoby rezerwującej. Przykładowo:

Witam,

jestem zainteresowana tomikiem Are you Alice 9 (jeśli nie ma akurat tego, chętnie przygarnę którąkolwiek Ayę). Jeśli istnieje możliwość rezerwacji, za trzy dni, to jest poniedziałek, wyślę kopertę zwrotną.

Pozdrawiam,

Adrianna Pajęczak

2. Czekaj na maila zwrotnego od redakcji! Odpisujemy na każdego maila, ale nie dla wszystkich starczy tomików, dlatego musisz czekać na maila potwierdzającego. Dopiero wtedy można słać kopertę/zgłosić się po tomik.

3. Korespondencja mailowa- wymieniamy maile tak, aby był podgląd całej korespondencji! Nigdy nie pisz odpowiedzi na maila redakcji w nowej wiadomości. Coś takiego poskutkuje anulacją rezerwacji.

4. Forma odbioru- tomik po uzgodnieniu szczegółów można odebrać w siedzibie redakcji, na najbliższym konwencie, na którym będziemy lub nadając kopertę zwrotną.

5. Jak powinna wyglądać koperta zwrotna?

– koperta zwrotna powinna być dość duża aby wszedł do niej jeden tomik, włóż do niej karteczkę z zarezerwowanym tytułem, np. Are you Alice 9

– koperta musi być zaadresowana na Ciebie

– musi być naklejona na niej odpowiednia ilość znaczków

– zaadresowaną kopertę wsadź w kolejną kopertę i zaklej

– na tej kopercie napisz adres:

Waneko Sp. z o.o.

Trzcinowa 27
002-446 Warszawa

następnie naklej odpowiednią ilość znaczków i wyślij!

6. Jak tylko dostaniemy do rąk kopertę, pakujemy tomik i odsyłamy tego samego dnia.

7. Jeśli zarezerwowany tomik nie zostanie odebrany w ciągu dwóch tygodni, rezerwacja zostaje ANULOWANA!!!

21 odpowiedzi na “Zasady rozdawania japońskich tomików”

 1. Manuba pisze:

  Wiem że to tu tak trochę nie na temat, ale czy jest szansa na wydanie przez Was Boku dake ga inai machi albo Barakamon? ^^

 2. Ginny pisze:

  Jaką treść najlepiej wpisać w tytule?

 3. Zielony pisze:

  Mam pytanie odnośnie tych mang otrzymam wersje polską czy japońską jeśli wysłałbym prośbę o egzemplarz

 4. Hikaru-chan pisze:

  A jest szansa otrzymania tak całej serii po japońsku jeśli się będzie tak wysyłać maile i koperty o każdy tomik? XD

  • Anmp pisze:

   No błagam Cię, to nie tak że oni mają dużo tych tomików i to specjalnie żeby rozdać jednej osobie. Jeśli chcesz całą serię to lepiej zamów w Japonii. Mogę Cię zapewnić że nie będzie tak że poprosisz o konkretny tomik i on w ogóle będzie dostępny. Kto pierwszy ten lepszy, a takie zamawianie to ty sobie możesz zrobić w sklepie. Każdy chciałby dostać całość, jednak nie starczy dla wszystkich. Często poszczególne tomiki już są rozdane.

 5. Nezukocian_890 pisze:

  A ile posiadacie sztuk naprzykład z My Hero Academia tom17?Tylko jedną czy kilka?

  • waneko pisze:

   To zależy od tego, czy tomiki nadal są potrzebne zespołowi pracującemu przy tytule. Najlepiej wysłać maila z zapytaniem 🙂

 6. Okya pisze:

  Jaki tytuł maila należy podac?

  • waneko pisze:

   Mail powinien być zatytułowany “japoński tomik” lub “rezerwacja japońskiego tomiku”, a treść maila powinna być taka jak w zasadach 🙂

 7. Okya pisze:

  1.Czy jest możliwość aby dostac japoński tomik w tej samej paczce co kupilo sie prenumerat/przedwpłate, chodzi mi o to czy jak bym np kupiła prenumetat/przedwpłate BNHA i bym napisala aby dozucic mi do tego japoński tomik tez z BNHA ta sama cześć (bo są one za darmo) to czy byłaby taka możliwość czy nie?

  2. Czy kupienie prenumeratu/ przedwpłaty ma jakies znaczenie przy rezerwacji japońskiego tomu? Czyli inaczej czy jak napsze ze kupowalam przedwpłate/prenumerat tej mangi to są większe szanse na otrzymanie tego właśnie tomu ale po japońsku?

  Prosze o odpowiedź na oby dwa pytania 🙂

 8. MilenaMowinska pisze:

  Czy jest mlzliwosc otrzymania japonskiego tomiku np jak składam zamówienie, aby przyszedl razem z zamowionymi w waszym sklepie mangami czy tylko w taki opisany wyżej sposob?

 9. Anonim pisze:

  Czy można zamawiać też light novel?

 10. Michał Brot pisze:

  Czy można otrzymać japońskie light novel, czy rozdajecie “jedynie” mangi?

 11. Umino Hana pisze:

  Czy rozdajecie tylko mangi z Waszego wydawnictwa czy wszystkie, które można u Was kupić? I czy stare serie, jak Ouran high school host club, też są w puli do rozdania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.