Zmiany w kosztach wysyłki kurierskiej i prenumeraty

Od lutego nastąpi kilka zmian odnośnie kosztów wysyłki kurierem oraz prenumeraty. Koszt wysyłki kurierskiej został zwiększony do 17 złotych, jednak nie ulegnie zmianie zasada darmowej wysyłki kurierskiej przy zamówieniu powyżej 120 złotych (przypominamy, że do tej kwoty nie liczą się prenumeraty i przedpłaty, tylko mangi które są już dostępne.)

Zmiany zachodzą również odnośnie prenumerat. Wielu z was było niezadowolonych faktem, że docierały one do was na tyle późno, że dane mangi można już było kupić w Empikach lub innych sklepach. Od dnia dzisiejszego prenumeraty będą wysyłane tego samego dnia gdy dana manga dotrze do nas z drukarni. Wzrosną również koszty prenumerat, ale nie będą to znaczne podwyżki oraz nie wpłyną one na tych, którzy już je u nas wykupili.

4 odpowiedzi na “Zmiany w kosztach wysyłki kurierskiej i prenumeraty”

 1. Emi pisze:

  Do tej pory zamawiając prenumeratę oszczędzało się 50 groszy na tomie. Skoro teraz wzrośnie, to nie wiem jaki sens topić pieniądze na mange, która dotrze za długi czas, skoro nic się na tym nie zyska.

  Powinniście raczej obniżyć koszt, jeśli zależy wam na tych dodatkowych powierzonych pieniądzach, którymi można obracać.

 2. Anonim pisze:

  Prenumerata opłacała by się nawet jeśli cena za jeden tom w prenumeracie równa była by cenie normalnej na sklepiku… Gdyż ponieważ oszczędzasz na przesyłce…

 3. Sonia pisze:

  Emi – tomik kosztuje 19,99 a w prenumeracie 18zł. Więc gdzie ty widzisz te 50 groszy?

 4. Emi pisze:

  Gdzie? 19.99 to cena sklepowa i o niej nie dyskutujemy. Normalny wydany tomik kosztuje 18. W prenumeracie jak sie podzieli przez liczbe tomow wychodzi 17,5. Dlatego bardziej sie oplaca zamowic po wydaniu, niz topic kase na 3-5 miesiecy. Oszczednosc na przesylce jest taka sama czy dotyczy prenumeraty czy normalnych wydanych tomow. Pod warunkiem,ze uzbieram 120zł, wiec pomyslcie dzieciaki, czy dobrze rozumiecie slowo prenumerata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.