Zwiastun Requiem Króla Róż

Czy zapoznaliście się już z Requiem Króla Róż i Ryszardem? Nie? Dla tych z Was, którzy jeszcze nie znają tego tytułu stworzyliśmy krótki zwiastun!

Anglią wstrząsa wojna domowa – dwa potężne rody, Yorkowie i Lancasterowie, walczą o to, kto zasiądzie na tronie. W tych mrocznych czasach ważna rolę do odebrania będzie mieć Ryszard, trzeci syn przywódcy Yorków. Chłopak już od samych narodzin skazany był na cierpienie, zaś pole bitwy nie jest miejscem dla niego, lecz ten, kto już raz wejdzie na ścieżkę wytyczona przez przeznaczenie, choćby chciał nie może z niej zejść… Przygotujcie się na mroczną historię z elementami fantasy, inspirowana twórczością samego Williama Szekspira.

Wydane już tomy i przedpłaty tej serii możecie kupić tutaj: KLIK

4 odpowiedzi na “Zwiastun Requiem Króla Róż”

 1. Hikiyo pisze:

  Koooocham Requiem Króla Róż

 2. Roshin pisze:

  Bardzo fajnie wyszło, dobra robota 🙂 Może dzięki temu uda się przekonać osoby, które wciąż się wahają nad tą pozycją. A naprawdę warto!

 3. Vampirex pisze:

  Z całego serca polecam tę pozycję! Zakochałam się w tej dopiero rozwijającej skrzydła serii. Trzy tomiki już zajmują dumne miejsce na półeczce 🙂

 4. Heru En' Du pisze:

  czy to jest yaoi bo nie wiem po trzecim tomie zaczynam się zastanawiać ale to nie jest yaoi prawda? powiedzcie że nie mam racji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.